АДАПТЕР типу TRT-4814

Опис

Призначений для використання в системах автоматизації для введення результатів дистанційного вимірювання температури в комп’ютер через інтерфейс RS-232.
Кількість використовуваних каналів і частота опитування датчиків задаються програмно з комп’ютера. Адаптер має два виконання: з семісегментним індикатором для відображення результатів вимірювань без корпусу і без індикатора в малогабаритному корпусі. Для з’єднання з датчиками застосовується 4-дротовий інтерфейс.
Технічні характеристики
Число каналів вимірювання температури до 8. Відстань до датчика вимірювання температури до 12 м для кожного датчика. Мінімальний час вимірювання по одному каналу 1 с. Діапазон вимірювання температури -55 … + 125 ° С. Точність вимірювання температури: датчик типу 1 — 0,5 ° С; типу 4 — 0,05 ° С. Максимальна затримка в вимірі температури (інертність датчика) 10 с. Напруга харчування — б В (автономне або мережеве — через малогабаритний блок живлення). Габаритні розміри з індикатором 60х70х15 мм.

У комплект поставки входять: один віддалений (10 м) датчик (тип 1) вимірювання температури в алюмінієвому корпусі і програма простого відображення результатів вимірювань (DOS). За окремим замовленням поставляються додат-вальні датчики в різних (в т. Ч. Герметичних) корпусах і розвинене ПО — графік, таблиця, контроль заданого діапазону по кожному каналу, автоматичне архівування (DOS / Windows).


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *