Home / Каталог по автоматизації / АНАЛИЗАТОР РЕНТГЕНІВСЬКИЙ типу АР-31

АНАЛИЗАТОР РЕНТГЕНІВСЬКИЙ типу АР-31

Опис

Багатоцільовий повністю автоматизований аналітичний комплекс призначений для безперервного рентгенофлуоресцентного аналізу хімічного складу розчинів, суспензій і пульп в потоці. Застосовується як складовий елемент АСУТП (Асака) на збагачувальних фабриках гірничодобувних підприємств чорної і кольорової металургії, в хімічній промисловості і т. П.


Технічні характеристики


Призначений для рентгеноспектрального аналізу хімічних елементів від Ti (22) до Sr (38) і від V (39) до Мо (42) за К-серії; від Ва (56) до U (92) за L-серії в твердих і порошкоподібних пробах. Спектрометр здійснює автоматичний збір даних і розрахунок концентрацій на базі персональної ЕОМ класу IBM PC.


Спектрометр стаціонарний. Застосовується в металургійній, хімічній, гірничо-збагачувальної галузях промисловості, в геології і геохімії.


Технічні характеристики


Межа виявлення 10 ~ 3 … Ю «» « 4 ‘^. Основна апаратурна похибка вимірювання швидкості рахунку 0,5%. Сканування по спектру здійснюється кроковим приводом з дискретністю кроку не більше ± 0,5 • 10 ~ 5 Л °. Діапазон швидкостей сканування 0 … 1 А ° / ІІН. Номінальна потужність рентгенівської трубки 10 Вт. Максимальна напруга на рентгенівській трубці 35 кВ. Час безперервної роботи не менше 8 год . Габаритні розміри 849х680х х483 мм. Маса 60 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *