Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / АНАЛОГО-ЦИФРОВИЙ АВТОМОБІЛЬНА РАДІОСТАНЦІЯ типу Р23В

АНАЛОГО-ЦИФРОВИЙ АВТОМОБІЛЬНА РАДІОСТАНЦІЯ типу Р23В

Опис

Малогабаритна і універсальна професійна аналого-цифрова автомобільна радіостанція ДВЧ-діапазону (рис. 153) використовується для служб правоохоронних органів.

Рис. 153. Аналого-цифрова автомобільна радіостанція типу Р23В
Відмінні риси радіостанції від інших подібного класу: повна відповідність параметрів радіостанції ГОСТ 12256-86; аналоговий і цифровий режими роботи; повна сумісність з існуючим парком вітчизняних і зарубіжних аналогових радіостанцій; наявність широкосмугового антени, декількох типів вбудованих маскіратори (в тому числі і цифрового), багатофункціонального РКІ, шумоподавителя, синтезатора частот, вбудованих модулів DTMF і CTCSS, різних режимів адресному зв’язку, режимів одно- і двухчастотного симплексів; режиму маскування інформації, що передається / прийнятої інформації; інтерфейсу з комп’ютером (RS-232), вбудованого і виносного гучномовців, виносного маніпулятора з DTMF-клавіатурою, широкий ціновий діапазон аксесуарів.


Радіостанція виконує наступні функції:
рознімне підключення антени, зовнішнього гучномовця, зовнішнього мікрофона, маніпулятора і каналу послідовної передачі даних; управління режимом прийому / передачі від маніпулятора; передачу тонів (тон 1 і 2) від маніпулятора;
передачу і прийом сигналів DTMF і CTCSS; сполучення з телефонним інтерфейсом по радіоканалу;
оперативне переключення робочих частот прийому і передачі з індикацією встановленої частоти; підсвічування індикатора; плавне регулювання порога спрацьовування шумоподавителя; можливість оперативного перемикання рівня вихідної потужності несучої частоти передавача 25, 10 Вт (два рівня).
Радіостанція забезпечує передачу і прийом даних і взаємодіє з комп’ютером типу IBM PC по послідовному каналу обміну даними.
Технічні характеристики
Діапазон частот 130 … 200 МГц. Частотний рознос між сусідніми каналами 25 кГц.
Коефіцієнт нелінійних спотворень передавача не більше 5%. Максимальна девіація частоти передавача в аналоговому режимі не більше 5 кГц. Рівень паразитного частотної модуляції передавача не більше 35 дБ. Ширина смуги частот випромінювання передавача за рівнем 40 дБ не більше 23,1 кГц. Рівень випромінювання передавача в сусідньому каналі не більше 2,5 мкВт. Рівень побічних випромінювань передавача не більше 2,5 мкВт. Відносне відхилення частоти передавача від номінального значення не більше ± 10-10 ‘ 6 . Частоти сигналів тонального виклику в аналоговому режимі 1450 ± 2 і 2100 ± 2 Гц. Чутливість приймача не гірше 0,35 мкВ (типова 0,25 мкВ). Коефіцієнт нелінійних спотворень приймача не більше 5%. Рівень фону приймача не більше -40 дБ. Вибірковість приймача по сусідньому каналу і побічних каналах прийому не менше 75 дБ. Інтермодуляционную вибірковість приймача не менше 70 дБ. Відносне відхилення частоти гетеродина приймача від номінального значення не більше ± 10-10 ‘ 6 . Рівень випромінювання гетеродина приймача не більше 2,0 НВТ. Номінальна вихідна потужність приймача НЕ крейда .. е 1 Вт. Тип застосовуваного в цифровому режимі кодексу мови CELP. Якість мови в цифровому режимі: на рівні 2-го класу розбірливості по ГОСТ 16600-72 (розуміння переданої мови без утруднень).
Кількість ключів в цифровому режимі понад 4 млрд. Якість маскування в цифровому режимі:
повна відсутність розбірливості при ключах маскування, відмінних на приймальному і передавальному кінцях. Типи маскіратори в аналоговому режимі:
інверсія спектра (1 ключ), зміщена інверсія спектра (31 ключ), двухполосная інверсія спектра (9 ключів). Режими адресному зв’язку: в цифровому і аналоговому режимах (індивідуальний, груповий і загальний виклик). Способи адресації в аналоговому режимі:
DTMF і CTCSS. Змінні параметри аналогового НЧ тракту (частотна корекція, ширина смуги пропускання на прийомі, режим зменшення шумів при спрацьовуванні шумоподавителя). Взаємодія зі
стандартним аналоговим телефонним інтерфейсом. Пошук вільного каналу (сканування) по каналах пам’яті і по частотах прийому. Програмування радіостанції: з клавіатури, від ЕОМ (через RS-232), від портативного програматора. Число каналів пам’яті 44.
Харчування — від автомобільної акумуляторної батареї 12 … 15 В. Габаритні розміри 160х140х40 мм. Маса не більше 1250 г.


У комплект поставки входять: приймально-передавач, маніпулятор, двухдиапазонная антена, перехід, кронштейн, паспорт, технічний опис та інструкція з експлуатації на 10 комплектів, упаковка разового користування. < br>

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *