Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / АНАЛОГОВИЙ КОНТАКТНИЙ щитів Мілівольтметри ПОСТІЙНОГО СТРУМУ типу ЕВЗОООК

АНАЛОГОВИЙ КОНТАКТНИЙ щитів Мілівольтметри ПОСТІЙНОГО СТРУМУ типу ЕВЗОООК

Опис

Призначений для контролю і регулювання електричних та неелектричних величин, являє собою електромагнітний прилад з вбудованим електронним перетворювачем, стрілочним покажчиком і трьохпозиційним контактним пристроєм.
Прилад виконаний у вигляді єдиного блоку, в якому розміщені вимірювальний механізм, електронна схема перетворювача і трипозиційного контактного пристрою, вихідні реле, блок живлення.
Органи управління виведені на лицьову частину приладу. На клемній панелі розміщені затиски харчування схеми, вимірювальної схеми, вихідних контактів.
Технічні характеристики
Клас точності: по вимірюванню 1,5; по спрацьовуванню 2,0. Діапазони вимірювання 1,5 … 600 мВ. Довжина шкали не менше 90 мм. Область дії покажчиків меж регулювання від довжини шкали 5 … 100%. Струм через вихідні контакти не більше 1 А. Напруга при активному навантаженні не більше 24 В. Час встановлення показників не більше 4 с. Споживана потужність не більше 6 В-А. Харчування від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц.
Габаритні розміри не більше 120х120х130 мм. Маса не більше 1,2 кг.

Норма середнього напрацювання на відмову в робочих умовах експлуатації 36 000 ч. Повний середній термін служби 10 років.
Діапазон робочих температур -40 … + 60 ° С.
У комплект поставки входять: прилад, пристосування для кріплення приладу до щита; вставка плавка на 0,25 А; технічний опис та інструкція з експлуатації; паспорт.
На вимогу замовника поставляється ремонтна документація, кількість примірників якої вказано в замовленні-наряді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *