Home / Каталог по автоматизації / АПАРАТ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ ІМПУЛЬСНИЙ наносекундной АВТОНОМНИЙ типу АРИНА

АПАРАТ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ ІМПУЛЬСНИЙ наносекундной АВТОНОМНИЙ типу АРИНА

Опис

Призначений для рентгеноскопії деталей, вузлів і конструкцій у важкодоступних місцях. Зручний для роботи в польових умовах. Використовується для контролю зварних з’єднань труб газо- і нафтопроводів, на трубозварювальних базах, будівельних майданчиках, стапелях і в цехах промислових підприємств. Апарат не вимагає попереднього прогріву і готовий до роботи негайно після включення. Працює в будь-яких кліматичних умовах. Широка діаграма спрямованості випромінювання забезпечує можливість як спрямованого, так і панорамного просвічування.
Рис. 48. Апарат рентгенівський типу АРИНА-02


АРИНА включає в себе портативний імпульсний генератор високої напруги і взривоеміссіонную рентгенівську трубку. Конструктивно апарат виконаний у вигляді двох портативних блоків, які легко транспортуються силами одного оператора. Блоки з’єднуються високовольтним кабелем, довжина якого (20 м) достатня для забезпечення радіаційної без —


небезпеки оператора в польових умовах без застосування засобів захисту. Принцип дії апарату заснований на отриманні імпульсів рентгенівського випромінювання під дією високовольтних наносекундних імпульсів.


Апарат має дві модифікації: АРИНА-01 (складається з рентгенівського блоку і пульта управління) і АРИНА-02 (рис. 48) (складається з рентгенівського блоку і двох пультів управління).


Технічні характеристики


Товщина стали доступна для рентгенографірова-ня 25 мм із застосуванням флуоресцентних екранів. Амплітуда напруги на рентгенівській трубці 150 кВ. Експозиційна доза рентгенівського випромінювання за 100 з на відстані 0,5 м від анода рентгенівської трубки 600 мР. Діаметр ефективної фокусної плями 2 … 3 мм. Діапазон експозицій 10 … 400 с. Частота проходження імпульсів 8 Гц. Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц (АРИНА-01 і АРИНА-02); від акумуляторної батареї напругою 24 В (АРИНА-02). Потужність, споживана від мережі змінного струму, 200 В «А. Габаритні розміри: рентгенівського блоку 460х125х180 мм; пульта управління 300х225х120 мм. Маса відповідно б і б кг.


Можливість безвідмовної роботи протягом 1200 год не менше 0,9.


Умови експлуатації: температура навколишнього середовища -40 … + 50 ° С, відносна вологість 100%.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *