Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / БЛОКИ ЖИВЛЕННЯ, ЗАХИСТУ ТА ПОЄДНАННЯ типу БПЗС-Ех

БЛОКИ ЖИВЛЕННЯ, ЗАХИСТУ ТА ПОЄДНАННЯ типу БПЗС-Ех

Опис

Блоки (рис. 203) призначені для харчування та іскрозахисту сигнальних ланцюгів двопровідних датчиків з уніфікованим інформативним сигналом постійного струму 4 … 20 мА, а також для функціонального перетворення цього сигналу в інші рівні з пропорційної (БПЗС-П-Ех) або корнеізвлекающей ( БПЗС-К-Ех) залежністю.
Використовуються в блоках харчування, захисту і сполучення для роботи з датчиками, що мають вид вибухозахисту «іскробезпечне електричне коло», наприклад САПФІР-22М-Ех, МЗС-ДІ-ОШ-Ех, МЕТРАН- 43-Ех і аналогічних.
блоки мають різні модифікації залежно від вихідного сигналу Про … 5 або 4 … 20 мА.
Конструктивно блоки виконані в прямокутних сталевих корпусах, призначених для щитового монтажу, який здійснюється з допомогою обойми, укріпленої на корпусі блоку.
на передній панелі розташована індикація включення блоку (світлодіод). Блоки забезпечують підвищену перешкодозахищеність. У них введена оптоелектронна гальванічна розв’язка вхідних искробезопасной ланцюга від виходу (ланцюга навантаження). Ступінь захисту блоків IP30 по ГОСТ 14252.


IllРис. 203. Блоки живлення, захисту і сполучення типу БПЗС-Ех
Технічні характеристики
Напруга на іскробезпечному вході не більше 24 В. Пульсації напруги на виході і іскробезпечному вході не більше 0,2%. Діапазон зміни вхідного сигналу 4 … 20 мА. Діапазон зміни вихідного сигналу Про … 5 або 4 … 20 мА при опорі навантаження відповідно не більше 3 кОм або 1 кОм. Похибка перетворення ± 0,2% або ± 0,1% діапазону вхідного сигналу для БПЗС-П-Ех; ± 0,25% або ± 0,15% діапазону вхідного сигналу для БПЗС-К-Ех. Іскробезпечне вхідні ланцюг рівня «ia» — «особовзривоопасний», маркування по вибухозахисту ExiaIIC / IIB по ГОСТ 22782.5.
Харчування від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц. Споживана потужність не більше 7,5 В-А. Габаритні розміри 72х144х180 мм (рис. 204). Маса не більше 3 кг.Рис. 204. Габаритно-інсталяційний креслення блоку живлення, іскрозахисту і сполучення типу БПЗС-Ех
Кліматичне виконання: УХЛЗ по ГОСТ 15150 групи виконання СЗ по ГОСТ 12997, але для роботи при температурі -10 … + 60 «С.

При замовленні необхідно вказати: тип блоку, похибка перетворення, вихідний сигнал, номер технічних умов, кількість комплектів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *