Частотомір електронно-Рахунковий типу 43-77

Опис

Частотомір (рис. 89) призначений для вимірювання частоти і періоду синусоїдальних і імпульсних сигналів, відносини частот двох сигналів, тривалості імпульсів і інтервалів часу, максимального амплітудного (пікового) значення вхідних сигналів, напруги і частоти мережі живлення, а також напруги акумуляторної батареї. < br>
Рис. 89. Частотомір електронно-лічильний типу 43-77
Може використовуватися для вимірювання параметрів сигналів від Інфранизьких-ix до надвисоких частот в лабораторних умовах в процесі розробки, в виробничих умовах для регулювання і ремонту електронної апаратури, а також для проведення вимірювань в місцях , не обладнаних мережею змінного струму, в тому числі і на відкритих майданчиках.
Режим математичної обробки дозволяє виробляти масштабування результатів вимірювання частотних і часових параметрів сигналів, а при використанні датчиків (оптичних, індуктивних і ін.) прилад може бути використаний при налагодженні і ремонті промислового технологічного обладнання, наприклад, для сполучення кутових і лінійних швидкостей в багатовалкових системах.
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання: частоти і періоду синусоїдальних і імпульсних сигналів 10 ‘… 10 Гц ; частоти синусоїдальних сигналів 10 8 .., 1,6-Ю 9 Гц; тривалості імпульсів і інтервалів часу 10 ‘… 10 2 с.
Ставлення частот двох сигналів (1 … 10 < / FONT> 8 Гц) 1 … 10 8 . Максимальна амплітудне (пікове) значення сигналів до 50 В. Відносна роздільна здатність при вимірюванні частоти і періоду вхідного сигналу 10 ‘/ ГВЧ. Абсолютна роздільна здатність при вимірюванні тривалості імпульсів і інтервалів часу 10 ‘ 8 с. Відносна похибка вимірювання тиску мережі змінного струму не більше 5%. Мінімальний рівень вхідного сигналу синусоїдальної 15, 25, 50 мВ; імпульсного 50 мВ. Вхідний опір 1 МОм, 50 пф, 50 Ом.
Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 або 400 Гц; від зовнішнього джерела 12 В; від акумуляторної батареї 12 В. Потужність від мережі змінного струму не більше 25 В-А. Габаритні розміри 300х120х340 мм. Маса з вбудованим модулем електроживлення не більше 6,8 кг.
Умови експлуатації: гр. 1.7 УХЛ. Інтервал робочих температур -10 … + 50 С; відносна вологість повітря до 90% при 25 «С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *