Частотомір типу СВЧ ЧКЗ-78

Опис

Частотомір електронно-лічильний (рис. 94) призначений: для автоматичного вимірювання частотно-часових параметрів радіоімпульсних і безперервних сигналів у широкому діапазоні надвисоких частот; для вимірювання середнього значення несучої частоти досліджуваного сигналу, нестабільності несучої частоти радіоімпульсного послідовності (догляду несучої «від імпульсу до імпульсу»), тривалості та частоти проходження радіоімпульсу, статистичних характеристик в заданій зоні радиоимпульса (максимальне, мінімальне та среднеквад-ратіческая відхилення частоти, імовірнісний розподіл ); для аналізу залежності частоти від поточного часу, зміни несучої частоти в імпульсі ( «частотний профіль») та / або в пачці імпульсів, нелінійності зміни несучої частоти радіоімпульсного сигналу з внутрішньої лінійно-частотної модуляцією, параметра непривного сигналу з частотною маніпуляцією, залежно среднеквадра-тичного відхилення частоти від часу усереднення, часу перемикання і характеру встановлення частоти в синтезаторах з швидким перемиканням
частот; для дослідження перехідних процесів в системах з ФАПЧ, впливу зовнішніх факторів на частоту джерел НВЧ, характеристик управління генераторів, керованих напругою (ГУН). Прилад має інформаційну сумісність з інтерфейсом lEC 625; можливо забезпечення сумісності з персональної ЕОМ типу IBM PC.

шими чотириполюсниками. Використовується для перевірки та випробування стандартів частоти і часу; високоточних досліджень нестабільності частоти і фази вихідних сигналів стандартів частоти, підсилювачів, умножителей частоти, а також вимірювання температурного коефіцієнта зміни фази (ТКФ), внесеного підсилювачами, умножителями, радіочастотними кабелями, а також ТКЕ конденсаторів, ТКИ котушок індуктивності.

Рис. 94 Частотомер типу СВЧ ЧКЗ-78
Технічні характеристики
Діапазон частот 7,5 … 37,5 ГГц, 10 кГц … 130 МГц (по входу ПЧ). Рівень потужності вхідного сигналу 0,2 … 10 мВт. Тривалість радиоимпульса 0,1 … 100 мкс. Частота проходження радіоімпульсу 100 Гц … 150 кГц. Девіація частоти всередині імпульсу до 30 МГц. Мінімальний час і крок стробирования 10 ні. Зовнішня синхронізація циклу вимірювання. Максимальна швидкість вимірювання 1,5-Ю 5 вим / с.
Масив оброблюваних результатів одиничних вимірювань до 2-10. Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність не більше 260 В-А. Габаритні розміри (2 блоки) 480х160х550 мм. Маса кожного блоку 26 кг.
Умови експлуатації: інтервал робочих температур 5 … 40 «З, відносна вологість повітря до 98% при 25 ° С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *