Цифровий запам’ятовує осцилограф типу М621

Опис

Цифровий двоканальний осцилограф на базі ПК (рис. 12) є першим приладом з нової серії пристроїв вимірювальної лабораторії ETC, так як можлива установка його на передній панелі корпусу ПК або використання у вигляді зовнішнього модуля для підключення до Notebook. Всі сигнальні роз’єми виведені на передню панель. Модуль закріплюється в комп’ютері або підключається через LPT-порт в режимі ЕРР, встановлюється ПО і новий осцилограф готовий до роботи.
Вбудована в модуль пам’яті 32 кбайт на канал використовується для зберігання результатів швидких вибірок або як циклічний буфер в режимі «Самопис». В останньому випадку тривалість запису обмежена тільки об’ємом оперативної пам’яті комп’ютера або вільної ємністю жорсткого диска.
За допомогою ПО модуля все управління доступно через покажчик «миша». Екран осцилографа має все необхідне і відображає додатково вертикальні і горизонтальні курсори, нульовий рівень і покажчик рівня запуску розгортки.
Комп’ютер надає цифровому осцилограф нові можливості: запам’ятовування отриманих результатів вимірювань на жорсткому диску для подальшого аналізу або порівняння; збереження налаштувань панелі управління з подальшою їх завантаженням в

іншої спільноти роботи, а також різні виміри спостережуваного сигналу, застосовуючи різноманітні функції.
Осциллограф має чотири різних режими запуску: автоматичний, нормальний, одиночний і ручної, використовуючи в як джерело сигналу канали а і В, а також зовнішній вхід. Рівень запуску може змінюватися програмно. М621 містить також вторинну схему запуску, що дозволяє визначити запускає подія більш детально.
Додатковий зовнішній адаптер М901 (для двох пристроїв) дозволяє підключатися до ПК через ЕРР-порт. Якщо передбачається використовувати М621 в місцях, які не мають мережевого електроживлення, слід застосовувати акумуляторну батарею М903 спільно із зовнішнім адаптером М901.
Користувача набір програмних функцій управління осцилографом М621 міститься в комплекті M621DK. Функції можуть працювати в операційних системах DOC і Windows. Передбачені програми під Windows 3.11, 95, 98, NT; додатково може поставлятися для користувача набір ПО.
Технічні характеристики
Вертикальна роздільна здатність 8 біт (0,4%). Вхідний опір 1 МОм, 20 пФ. Смуга пропускання Про … 150 МГц за рівнем -3 дБ. Цифрова фільтрація (DSH), передбачення форми (SHP). Чутливість 10 мВ … 5 В на розподіл сітки. Відключається сітка 8х10 поділів. Похибка вимірювань: по амплітуді до ± 2,5%; за часом до ± 0,01%. Тимчасова розгортка 10 ні … 2 с на поділку. Розгортка: 50 Мс / с в реальному часі, 5 Гс / с в періодичному режимі. Вхідна напруга до ± 100 В. Автоустановка Про … 30 МГц з вимірюванням частоти. Буферна пам’ять


32 Кслов на канал.


Осциллограф має: Автокалібровка; тригер запуску по передньому або задньому фронту від СН1, СН2, Ext при заданій тривалості запускає події (цифровий фільтр); курсорні вимірювання.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *