Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Цифровий запам’ятовує осцилограф типу С8-33 (С8-33 / 1)

Цифровий запам’ятовує осцилограф типу С8-33 (С8-33 / 1)

Опис

Призначений для дослідження сигналів в смузі частот до 20 МГц. Осцилограф реєструє одноразові сигнали з максимальною частотою вибірки 20 Мс / с на канал і періодичні до 5 Гс / с. Здійснюючи цифрову обробку і запам’ятовування сигналів, прилад значно полегшує спостереження перехідних процесів, повільно мінливих, і одиночних подій. Широкі функціональні можливості забезпечують: автопошук періодичних сигналів в діапазоні 100 гц … 10 МГц; зберігання в пам’яті до чотирьох сигналів; відображення одночасно до чотирьох осциллограмм (два сигнали в реальному часі і два сигнали, записаних в цифрову пам’ять); перед- і послезапуск; режими усереднення і накопичення даних; виділення короткочасних сплесків тривалістю не менше 50 ні. Осцилограф виконує автоматичні і курсорні вимірювання наступних параметрів: амплітуди імпульсів, розмаху сигналу, середньоквадратичного значення періодичного сигналу, періоду, частоти, тривалості імпульсів, часу наростання і спаду імпульсів. Пересувні маркери дозволяють виміряти будь-яку ділянку складного сигналу по вертикалі і горизонталі (Д-вимірювання). Вбудована незалежна пам’ять зберігає режими попереднього сеансу роботи, встановлені до відключення приладу від мережі живлення. Осцилограф має інтерфейс RS-232C, що дозволяє забезпечити зв’язок з персональним комп’ютером і використовувати його в складі автоматизованого вимірювального комплексу, IEEE-488 (С8-33 / 1) і вбудований VGA монітор.
Технічні характеристики < br> Число каналів 2. Число розрядів АЦП 8. Об’єм пам’яті 4 кбайт / канал. Коефіцієнти відхилення 5 мВ / справ.,. 2 В / справ. Час наростання перехідної характеристики 17,5 ні. Вхідний опір 1 МОм / 25 пф. Максимальна вхідна напруга 90 В. Коефіцієнти розгортки 10 Нехай не / справ … 25 с / справ. Режими запуску розгортки — автоматичний, який чекає, одноразовий.
Похибка вимірювання параметрів: амплітудних 2,5%; тимчасових 1,5%.
Калибратор: частота (1000 ± 3) Гц; амплітуда (3 ± 0,018) В. Харчування — від мережі перменная струму:
напруга 220 В, частота 48 … 63 Гц. Споживана потужність 90 В-А.
Габаритні розміри 338х381х166 мм. Маса 8 кг. Діапазон робочих температур 5 … 40 ° С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *