Home / Каталог по автоматизації / ДЕТЕКТОРИ координатно ЛКДО-1, ЛКДО-2, ІКД-1, ІКДО-1 БЛОКИ ДЕТЕКТУВАННЯ БДП-22І БДП-23, БДС-25

ДЕТЕКТОРИ координатно ЛКДО-1, ЛКДО-2, ІКД-1, ІКДО-1 БЛОКИ ДЕТЕКТУВАННЯ БДП-22І БДП-23, БДС-25

Опис

Призначені для забезпечення позиційної і енергетичної чутливості рентгенівських аналітичних апаратів шляхом перетворення енергії рентгенівського випромінювання в електричні імпульси. Забезпечують одночасну реєстрацію в широкому кутовому діапазоні і можливість проведення досліджень структури речовини в ритмі експерименту. Радіаційно стійкий резистивний ниткоподібний анод забезпечує високу надійність детекторів, стійкість до короткочасного потрапляння первинного пучка і підвищений ресурс (більше 10 11 полічених квантів). Вихідна локальна неоднорідність опору анода стабільна в часі, що дозволяє програмним шляхом покращувати інтегральну і диференціальну нелінійність системи реєстрації. Відсутність громіздкого газового поста (для відпаяні детекторів) дозволяє розробляти портативні прилади для експрес-аналізу структури і складу речовини.



Призначені для перетворення енергії рентгенівського випромінювання в енергію електричних імпульсів. Широко застосовуються в апаратах для структурного і спектрального аналізів, мікроаналізаторах і рентгенівських приладах різного призначення. Працюють в комплекті з будь-якими стандартними реєструючими пристроями. Залежно від завдання дослідження, енергії реєстрованого випромінювання і його інтенсивності можуть бути застосовані напівпровідникові, сцинтиляційних-ні, пропорційні газорозрядні детектори рентгенівського випромінювання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *