Home / Каталог по автоматизації / Дифрактометрів типу МЗС-3 ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ Мікрокількості ВЕЩЕСТВА

Дифрактометрів типу МЗС-3 ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ Мікрокількості ВЕЩЕСТВА

Опис

Призначений для рентгеноструктурних досліджень мікрокількостей або мікроучастков полікристалічних матеріалів, отримання за кілька хвилин достовірної інформації про структурні характеристики і фазовому складі зразків масою до 5 мкг або проведенні дослідження зразків з локальностью до 0,03 мм 2 . Прилад застосовується в матеріалознавстві, металургії, машинобудуванні, хімії, геології, екології, криміналістиці і т. Д. Можливий експрес-аналіз кінетики швидко протікають фазових перетворень матеріалів під впливом різних зовнішніх чинників (температури, тиску).


У приладі реалізована рентгенооптіческая схема Дебая-Шеррер з реєстрацією позиційно-чутливих-них детектором дифракційного спектра зразка. Для оптимізації умов зйомки відстань фокус трубки — зразок може змінюватися в межах 60 … 100 мм.


Відмінними рисами є:


експресному та економічність за рахунок застосування по-позитний-чукгтвітельних детекторів і острофокусной рентгенівської трубки з високою щільністю випромінювання;


використання двох позиційно-чутливих детекторів з дугоподібним і лінійним вхідними вікнами;


надійність і довговічність детекторів, що мають великий радіаційний ресурс роботи; набір спеціалізованих власників зразків; простота і зручність експлуатації; широкі можливості для досліджень, реалізовані в пакеті програм методико-математичних-чеського забезпечення; автоматизація досліджень на основі ЕОМ типу IBM PC.


Технічні характеристики


Кутовий діапазон одночасної реєстрації детектора по 20 до 70 °. Кутовий дозвіл детектора по 20 0,04 … 0,12 °. Повний кутовий діапазон реєстрації дифрактометра по 20 — 20 … + 140 °. Похибка визначення кутової координати дифракційного піку по 20 0,02 °. Потужність рентгенівської трубки 150 … 300 Вт. Загальна споживана потужність 1,3 кВ-А.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *