Home / Каталог по автоматизації / Друкуються електростатичного типу Еспу-К

Друкуються електростатичного типу Еспу-К

Опис

Пристрій (рис. 31) призначений для реєстрації на електростатичного папері графічної і символьної інформації в програмно-керованих каротажних станціях і лабораторіях, стаціонарних геофізичних обчислювальних центрах. Може використовуватися в системах автоматичного проектування, для побудови карт, сейсмограмм і в інших випадках, коли необхідно реєструвати виведені
Рис. 31. Пристрій друкувальний електростатичне тіпаЕСПУ-К


з ЕОМ великі обсяги цифрової інформації, супроводжувані великим текстовим матеріалом.


Пристрій Еспу-К забезпечує високу роздільну здатність і продуктивність. Швидкість запису, тобто руху електростатичного паперу, визначається ЕОМ, при цьому швидкість не залежить від складності зображення, що виводиться. Зображення на електростатичного папері виходить контрастним, чітким і надійно зберігається навіть при тривалій роботі з діаграмою.


Принцип роботи ЕМПУ-К полягає в освіті невидимого потенційного рельєфу зображення, що складається з осіли зарядів на діелектричній поверхні носія запису і візуалізації невидимого зображення за допомогою електрично заряджених частинок тонера, розчинених в рідині.


Пристрій складається з механізму протягування стрічки з записуючим і виявляють пристроями, системи перетворення інформації для її візуалізації та системи живлення. Стрічкопротяжний механізм забезпечує транспортування паперу зі швидкістю, що задається ЕОМ, інформація з якої фіксується на носії. Протяжка паперу здійснюється кроковим двигуном через систему валів.


Носій запису послідовно проходить повз багатоелектродного записуючої і проявляє головок. Рідкий проявник подається до паперу за рахунок зниженого тиску в зоні проявляє головки. Така система прояви забезпечує економне витрачання проявника і виключає можливість його попадання на вузли механізму протягування стрічки. Прояв прихованого електростатичного зображення проводиться проявником, що складається з рідини Ж-1 і тонера електрографічне чорного № 204.


Управління процесом підготовки інформації для візуалізації здійснює вбудований блок мікроЕОМ, який виконаний на мікропроцесорної схемою серії КР580. Програма роботи пристрою записана в ППЗУ серії К573РФ2 ємністю 2 кбайт.


У комплект ЕКСПО-К входить блок діагностики, виконаний конструктивно у вигляді окремого блоку. Блок діагностики забезпечує комплексну перевірку працездатності пристрою, тобто перевірку крокової режиму роботи мікроЕОМ, запис і читання даних ОЗУ, останов програм по заданому адресою, роботу механізму протягування стрічки, записуючої та проявляє головок, формування і вивід зображень текстів.


Він розроблений таким чином вимог щодо профілактичного обслуговування і ремонту. Легкодоступною записуючої і проявляє голівках. Вся електронна схема пристрою змонтована на друкованих платах, що включаються через електричний роз’єм, що забезпечує можливість швидкої локалізації дефекту і його усунення.


Конструкція пристрою, його відносно малі маса і габаритні розміри дозволяють використовувати його на транспортних засобах: в автомобілі, в вагоні тощо.Технічні характеристики


Ширина електростатичного паперу типу БЕС 280 мм. Ширина поля записи (довжина рядка) 256 мм. Щільність розміщення елементів зображення уздовж рядка і уздовж кадру 5 точок / мм. Форма і розмір елемента зображення-коло 0 0,2 мм. Довжина носія запису між реєструючими елементами і вихідний щілиною 110 мм. Діапазон швидкостей виведення зображення 1 … 150 рядків / с. Харчування-від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц. Споживана потужність 300 B’A. Габаритні розміри 595х460х370 мм. Маса 60 кг.


Умови експлуатації: температура навколишнього середовища 10 … 35 ° С; відносна вологість повітря до 90% при 30 ° С .


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *