Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Двоканальний цифровий запам’ятовує осцилограф типу НС 2100

Двоканальний цифровий запам’ятовує осцилограф типу НС 2100

Опис

Прилад (рис. 3) являє собою комплект, за допомогою якого IBM-сумісний ПК (або Notebook) перетворюється в двоканальний цифровий запам’ятовує осцилограф з частотою вибірок 100 МГц. Осцилограф підключається до будь-якого IBM-сумісного ПК через принтерний (паралельний) порт, який працює в режимі ECP.
Технічні характеристики
Вертикальна роздільна здатність 8 біт. Вхідний опір 1 МОм, 25 пф. З’єднання входів AC / DC / GND. Смуга пропускання Про … 30 МГц за рівнем -3 дБ. Чутливість 50 мВ … 5 В на розподіл сітки. Відключається сітка 8х10 поділів. Похибка вимірювань: по амплітуді до ± 3%; за часом до ± 0,01%. Тимчасова розгортка 5 ні … 1 ч на розподіл. Вхідна напруга до ± 50 В (макс. До ± 100 В прод .; до ± 250 В кратковрем.). Автоустановка Про … 30 МГц з вимірюванням частоти. Розтягнута розгортка до 100 х . Пам’ять 32 кбайт на канал.


У приладі передбачені: автокалібровка;
курсорні вимірювання; тригер запуску аналоговий від СН1, СН2, Ех (; режими запуску — автоматичний, нормальний, одноразовий, а також робота в режимі двоканального спектр-аналізатора з смугою

Рис 2 Двухканальпий цифровий запам’ятовує осцилограф на основі ПК SCOPE CARD HC220

Рис. 3. Двоканальний цифровий запам’ятовує осцилограф типу НС 2100
пропускання Про … 50 МГц на основі швидкого перетворення Фур’є і вимірювання частоти гармоніки за допомогою курсору.
У комплект поставки входять: модуль осцилографа, блок живлення на ± 8 В, кабель для з’єднання модуля з комп’ютером, компакт-диск із програмним забезпеченням під Windows 95 … 98 і інструкція користувачеві. Додатково — осциллографические щупи типу СР-360.
фірма ETC пропонує адаптер розширення ЕМ701, що представляє собою приставку, яка підключається до ПК через паралельно-послідовний порт LPT . Усередині адаптера розташовані три слота типу ISA, в які можна підключити плати розширення. ЕМ701 працює від мережевого адаптера, а також від вбудованої батареї (ЕМ701 В) до б годин без інших джерел енергії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *