Home / Каталог по автоматизації / Флуориметрі-абсорбціометрія ЛАБОРАТОРНИЙ МІКРОПРОЦЕСОРНИЙ фільтрову ТИПУ «КВАНТ-9»

Флуориметрі-абсорбціометрія ЛАБОРАТОРНИЙ МІКРОПРОЦЕСОРНИЙ фільтрову ТИПУ «КВАНТ-9»

Опис

флуориметрі (рис. 34) призначений для кількісного аналізу органічних і неорганічних сполук в рідких середовищах.


Застосовується в промисловості для контролю якості сировини, напівпродуктів і готової продукції, при аналізі мінеральної сировини для визначення хімічних елементів, для кількісного аналізу мінеральних масел в стислих газах і на поверхнях обладнання, для визначення жирності молока і молочних продуктів , для контролю чистоти технологічних вод на атомних і теплових електростанціях, для кількісного визначення
Рис. 34. флуориметрі-абсорбціометр лабораторний мікропроцесорний фільтровий типу «Квант-9»


порфиринов, хлорофілу та інших речовин в рибопромислових водах; при вирішенні екологічних завдань, для контролю нафтопродуктів у водоймах і стічних водах, для визначення селену і берилію в питній та природній водах, для виявлення канцерогенів при гігієнічних дослідженнях об’єктів довкілля; в медицині для визначення вмісту адреналіну і норадреналіну в крові при серцево-судинних захворюваннях і в сечі при захворюванні нирок, вітамінів при вітамінотерапії, для аналізу фармацевтичних препаратів і сировини, для дослідження цілющих вододжерел в курортології.


Принцип роботи приладу заснований на вимірюванні відносини світлових потоків від різних проб рідин. Змінні пристосування дозволяють швидко перейти від вимірювання флуоресценції до вимірювання світлопропускання, а також проводити настройку приладу по твердим еквівалентів (зразкам), не користуючись при цьому настроювальними розчинами.


Особливостями приладу є наявність вбудованого мікропроцесора, що дозволяє працювати в режимі компенсації фону розчинника, обчислювати при цьому концентрацію речовини в пробі, а також здійснювати розрахунок оптичної щільності; підвищеної чутливості до 2 нг / л (по флуоресцеїну) і високого ступеня автоматизації процесу вимірювання, пристроїв для сполучення з ЕОМ.


Технічні характеристики


Діапазони вимірювання: флуоресценція Про … 600%;


обчислення змісту речовини 0,01 … 9999;


пропускання Про … 100%; оптичної щільності Про … 2 Б. Спектральні діапазони: збудження 280 … 750 нм;


флуоресценції 300 … 800 нм; світлопропускання 360 … 800 нм.


Похибка вимірювання в інтервалі О … 100% не більше 1,0% (абсолютна), понад 100% не більше 2,0% (приведена). Харчування — від мережі змінного струму:


напруга 220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність не більше 40 В-А.


Габаритні розміри не більше 280х315х195 мм. Маса не більше 8,5 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *