Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ФУНКЦІЇ ІТПМ ДЛЯ ВАРІАНТУ З ВНУТРІШНЬОЇ ПАМ’ЯТТЮ

ФУНКЦІЇ ІТПМ ДЛЯ ВАРІАНТУ З ВНУТРІШНЬОЇ ПАМ’ЯТТЮ

Опис

Режими роботи: індикація; індикація із записом в пам’ять разових вимірів після натискання кнопки; функція журналу (перегляд записаних в пам’яті значень на індикаторі приладу); запис в пам’ять не одиночній температури, а зміни температури в часі для даного об’єкта.
Режим реєстратора: індикація із записом в пам’ять блоку температур (значення записуються автоматично через змінний за допомогою клавіатури інтервал часу (десяті частки секунд-секунди);
графічне відтворення реєстрованих температур на ПК; початок і кінець запису в пам’ять блоку температур після натискання кнопки.
Режим транслятора: прилад використовується як ретранслятор виміряної датчиком температури в комп’ютер (дані з датчиків відразу після вимірювання видаються в комп’ютер в готовому для обробки вигляді ).
що зберігаються в пам’яті параметри (для кожного з декількох тисяч вимірів): виміряна температура по всіх наявних каналах; час вимірювання (година, хвилина, секунда); номер об’єкта вимірювання.
Об’єм пам’яті (стандартна конфігурація, можлива зміна в будь-яку сторону), виміри: разові виміри — 2500 (1 канал); 1250 (2 канали); режим реєстратора — 5000 (1 канал); 2500 (2 канали).
Можливості програмного забезпечення: обмін даними між ІТПМ і комп’ютером ; управління режимами роботи і параметрами процесу вимірювання;
побудова графіків зміни температури; видача даних з внутрішньої пам’яті в комп’ютер.
У комплект поставки входять: вилки для термодатчиков; програмне забезпечення (дискета 3,5 «) (з пам’яттю); вилки-замикачі для непідключених входів і регулювання приладу. Окремо за бажанням замовника: чохол для перенесення приладу в вимкненому стані; шнур для зв’язку з комп’ютером (з пам’яттю); тепловідбивний екран для захисту приладу від потужних джерел теплового випромінювання; запасні мікросхеми пам’яті (з пам’яттю).
Джерела живлення в комплект поставки не входять.
Запис при замовленні: ІТПМ — nm — ааа / ббб-х, n — число каналів (1 або 2); m — наявність пам’яті (П);
ааа — тип датчика по каналу А (ТХА, ТХК, ТС); ббб
— тип датчика по каналу Б (ТХА, ТХК, ТС); х — при виконанні для низьких температур (-30 … + 40 ° С).
Можливі комбінації ааа / ббб: термопара (ТХА, ТХК) / термопара (ТХА, ТХК); термометр опору (ТС) / термометр опору (ТО ;
термопара (ТХА, ТХК) / термометр опору (ТО.
Приклад запису при замовленні:
1. ІТПМ — 1П — ТХА
— 1 канал, з пам’яттю, канал А — термопара ТХА, канал Б — немає, Т ° навколишнього середовища 0 … 40 ° С.
2. ІТПМ — 2 — ТХК / ТХА — х
— 2 канали, без пам’яті, канал А — термопара ТХК, канал Б — термопара ТХА, Т ° навколишнього середовища
-30 … + 40 ° С.
3. ІТПМ — 2П — ТХА / ТС — х


— 2 канали, з пам’яттю, канал А — термопара ТХА, канал Б — термометр опору, Т ° навколишнього середовища -30 … + 40 ° С.
Вибір датчика здійснюється за каталогом, виходячи з діапазону температур, необхідної точності, конструкції і умов застосування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *