Home / Каталог по автоматизації / ГАЗОАНАЛИЗАТОР ТИПУ АНКАТ-7601

ГАЗОАНАЛИЗАТОР ТИПУ АНКАТ-7601

Опис

Призначений для вимірювання мікроконцентрації озону в приземних шарах атмосфери і в повітрі виробничих приміщень.


Використовується в складі пересувних лабораторій контролю забруднень атмосфери, стаціонарних автоматизованих станцій контролю забруднення атмосфери типу АГЗА-Г, в лабораторіях Департаменту екології, для забезпечення безпеки персоналу, що працює з озонаторного установками, на очисних спорудах, в тваринницьких комплексах і на фермах, птахофабриках, для вимірювання концентрації озону в барокамерах.


Газоанализатор є пересувним приладом, має щитової і настільний варіанти виконання. Основні переваги — абсолютна вибірковість, можливість вимірювання озону як на рівні ГДК атмосферного повітря, так і на рівні ГДК робочої зони, наявність вбудованого піврічного пристрої, мікропроцесора, цифродрукуючий пристрою, відображення інформації про измеренном значенні на цифровому дисплеї, наявність звукової сигналізації про необхідність заміни чутливого елемента.


У газоаналізаторі використовується метод аналізу газу, заснований на хемилюминесценции.


Технічні характеристики


Діапазон вимірювань для зовнішніх вихідних сигналів 0 … 1 мг / м 3 (з розбивкою на два діапазони Про … 0,1 і 0 … 1). Межа допустимої основної похибки:


± 0,0075 мг / м 3 для Свх = 0,03 мг / м 3 , ± (0,0015 + 0,2 Свх) мг / м 3 , для Свх = 0,03 мг / м 3 , де Свх — вимірювана концентрація. Межа допустимої варіації показань 0,5. Межа допустимого інтервалу часу роботи газоаналізатора без коригування показань 3 діб. Час встановлення вихідного сигналу не більше 30 с. Вихідні сигнали: цифровий уніфікований струмовий Про … 5 мА, потенційний Про … 10 Be Квих. = 2 кОм. Час прогріву і виходу на робочий режим не більше 1 ч.


Харчування — від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц. Споживана потужність не більше 60 В-А.


Габаритні розміри не більше 505х325х215 мм. Маса не більше 15 кг.


Умови експлуатації: температура навколишнього середовища 0 … 45 ° С, атмосферний тиск 84 … 106,7 кПа, відносна вологість 30 … 80% при 35 ° С, вібрація частотою 10. ..55 Гц, амплітудою не більше 0,15 мм.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *