Home / Каталог по автоматизації / ГОДИННИК ЕЛЕКТРИЧНІ ВТОРИННІ показує ДВОСТОРОННІ типу ВЧС2-М1ПВ24Р-800-334К

ГОДИННИК ЕЛЕКТРИЧНІ ВТОРИННІ показує ДВОСТОРОННІ типу ВЧС2-М1ПВ24Р-800-334К

Опис

Годинники (рис. 55) призначені для роботи в стаціонарних системах єдиного часу загального призначення для відтворення інформації про шкалою часу вРис 55 Годинники електричні вторинні показують ‘двосторонні типу ВЧС2-М1ПВ24Р-800-334Кформі, зручній для безпосереднього сприйняття спостерігачем.


Виготовляються в звичайному, тропічному і експортному виконанні.


Годинники складаються з металевого корпусу квадратної форми, рамок з захисними стеклами, циферблатів стрілок і механізму годинника.


Для освітлення циферблатів в темний час доби передбачено підсвічування лампами розжарювання, розташованими у верхній і нижній частинах корпусу.


Механізм годинника складається з крокового двигуна ДШ-31 і двох редукторів. Кроковий двигун однофазний, має активний ротор з несиметричною полюсной системою і статор з кільцевої обмоткою. Кількість полюсів ротора і статора однаково. Ротор двигуна збірний. Статор двигуна складається з двох штампованих чашоподібних корпусів з прямокутними загнутими всередину полюсами і кільцевої обмотки.


Передаточне відношення редуктора 1:61).


Технічні характеристики


Систематична складова похибки годин: обумовлена ​​конструкцією не більше ± 0 25 хв; обумовлена ​​дискретністю відліку ± 1’мін. Період проходження вхідних імпульсів чергується полярності 60 с. Активна тривалість імпульсу вхідного сигналу 3 с. орзщз ющий момент на осі хвилинної стрілки 1,2 Н-см.


Напруга вхідного сигналу 24 В. Вхідний опір годин 360 Ом. Харчування ламп освітлення циферблатів від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц, Максимальна потужність ламп освітлення циферблатів не більше 220 В-А. Габаритні розміри 944х1144х1 SO mm.


Маса 85 кг.


Можливість безвідмовної роботи протягом 2000 год


становить 0,92. Середній час відновлення 2 ч. Середній термін служби 6 років.
Годинники розраховані для експлуатації на відкритому повітрі в умовах помірного клімату при температурі -50 … + 50 ° С, відносної вологості


95%.


За стійкістю до механічних впливів годинник відносяться до виконання 1, ГОСТ 17167-71. Схема включення годинника приведена на рис. 56. У комплект поставки входять: годинник, паспорт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *