Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ІНДИКАТОР напруги, ТОКА І ОПОРУ ЦИФРОВИЙ ДЛЯ радіоаматорів типу ЦІ8002

ІНДИКАТОР напруги, ТОКА І ОПОРУ ЦИФРОВИЙ ДЛЯ радіоаматорів типу ЦІ8002

Опис

Індикатор (рис. 184) призначений для вимірювання величини напруги, сили струму і опору електричних ланцюгів.
Принцип дії індикатора заснований на перетворенні вимірюваної величини в нормоване напруга постійного струму і подальшому перетворенні отриманого напруги в цифрове значення за допомогою подвійного інтегрування. Індикатор виконаний в малогабаритному корпусі з ударостійкого полістиролу.
Відліковий пристрій індикатора забезпечує 3,5-розрядну десяткову індикацію результату вимірювань-ня з відображенням десяткової коми. Максимальний показ відлікового пристрою «1999». При перевищенні вимірюваноївеличиною кінцевого значення діапазону вимірювання відліковий пристрій відображає перевантаження знаком «1» в старшому розряді і відсутність індикації в трьох інших розрядах.


Вибір виду і межі вимірювань — ручний, вибір полярності — автоматичний. Негативна полярність вимірюваної величини відображається знаком «-«.Рис. 184. Індикатор напруги, струму і опору цифровий для радіоаматорів типу ЦІ8002
Технічні характеристики
Клас точності 1. Кінцеві значення діапазону вимірювань, роздільна здатність і мінімальні значення вимірюваної величини наведені в табл. 55. Харчування — від батареї «Корунд». Струм споживання не більше 20 мА. Частота вимірюваного змінної напруги і сили струму 50 Гц. Форма кривої змінного струму і напруги — синусоїдальна, коефіцієнт гармонік не більше 2%. Вхідний опір індикатора при вимірюванні напруги не менше 5,5 МОм на межі 500 В і не менше 1 МОм на інших межах вимірювань.

Таблиця 55Габаритні розміри 40х85х160 мм. Маса 0,5 кг. Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 10 … 35 «З, відносна вологість 80% при 25» С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *