Home / Каталог по автоматизації / КОМБІНОВАНИЙ ПРИСТРІЙ типу ПК-1

КОМБІНОВАНИЙ ПРИСТРІЙ типу ПК-1

Опис

Автономний малогабаритний прилад (рис. 36) призначений для контролю документів, цінних паперів, банкнот та інших об’єктів в ультрафіолетовому і відбитому інфрачервоному випромінюванні.Рис 36 Комбінований прилад типу ПК-1


Застосування в УФ-випромінюванні: визначення достовірності документів за світінням міток люмінесцентних барвників; виявлення виправлень, дописок, підчисток, залишків штемпельною фарби, слідів клею, витравлюють реактиву.


Застосування у відбитому ІК-випромінюванні: візуалізація ІК-зображень документів. Аналіз достовірності типографського оформлення документів. Виявлення змін і доповнень, внесених в рукописні тексти. Візуалізація зображення на документах під заливанням чорнилом і пастою кулькових ручок. Розпізнавання оптично щільних деталей зображення на зворотному боці аркуша і наступній сторінці документа.


До складу приладу входять: блок візуалізації ІК-зображення (вхідний оптичний фільтр, об’єктив, підсилювач яскравості, окуляр з диоптрийной налаштуванням, ІК-випромінювач), УФ-освітлювач, перемикач режиму роботи і акумуляторну батарею у єдиномуРис 37 Відеоспектральні компаратор типу ТСК-1


документів, візуалізацію стертих або залитих чорнилом (фарбою) текстів, типографського оформлення документів. Застосовується для криміналістичних або судових досліджень, на митницях, КПП, в банках, розрахункових центрах, а також при розробці і виробництві цінних паперів і т. П.


Технічні характеристики


Налаштування приладу автоматична. Контроль документів шириною до 300 мм. Спектральний діапазон 400 … 1000 нм. Монітор чорно-білий з екраном діагоналлю 23 см. Освітлювачі: для ІК-люмінесценції 2х50 В-А кварцево-галогенні лампи; для УФ-випромінювання-ня 2х9 В-А 360 нм; для ІК-випромінювання 9х100 мВ-А 880 нм. Фільтрація зображення 7 фільтрами. Харчування — від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність 120 В-А. Габаритні розміри 400х400х290 мм. Маса 18 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *