Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І446М

Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І446М

Опис

Лічильник (рис. 37) призначений для обліку активної енергії змінного струму в умовах помірного клімату, в закритих приміщеннях, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.


Рис 37 Лічильник електричний однофазний індукційний типу СО-І446М
Показання лічильного механізму, виражені в кіловат-годинах, пропорційні швидкості обертання рухомої частини алюмінієвого диска і часу. Швидкість обертання диска, що виникає від впливу на нього крутного і гальмівного моментів, пропорційна підводиться до лічильника потужності.
За конструктивним виконанням лічильник традиційної круглої форми з установочними і під-сполучними розмірами, відповідними випускається однофазним індукційним лічильниками класу точності 2,5. < br> Вимірювальний механізм лічильника кріпиться до жорсткої сталевої стійці, розташованої на пластмасовому корпусі. Корпус виготовлений спільно з затискної коробкою. Гвинти для кріплення кожуха і кришки пломбуються.
Вимірювальний механізм складається з електромагнітної системи, рухомої частини (ротора), верхній і нижній опор, постійного магніту і механізму підсумовує. Електромагнітна система тангенціальна, складається з П-образного електромагніту струму і Ш-образного електромагніту напруги. Обертання диска передається на механізм, що підсумовує через червячную передачу.
Постійний магніт виготовлений з висококоерцитивною сплаву і кріпиться до сталевого ярму.
Суммирующий механізм барабанного типу, з п’яти барабанів; крайній правий барабан безперервної дії, інші — перериваного.
Технічні характеристики
Клас точності 2,5. Вимірювані номінальну напругу 220 або 127 В. Частота мережі 50 Гц. Вимірювані номінальні струми 5 або 10 А. Максимальні струми 400% номінального.
Повна потужність, споживана паралельним ланцюгом, не більше 5,5 В-А.
Габаритні розміри 217х135х115 мм. Маса 1,2 кг.
Середнє напрацювання на відмову не менше 37 500 год. Середній термін служби не менше 30 років.
Умови експлуатації лічильника відповідають виконанню УХЛ і категорії розміщення 4 по ГОСТ 15150-69, для роботи при температурах 0 … 40 ° С і відносній вологості повітря не більше 80% при 25 ° С.


У комплект поставки входять: лічильник СО-І446М, паспорт, кришка затискної коробки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *