Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І449М1

Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І449М1

Опис

Лічильник (рис. 38) призначений для обліку активної енергії змінного струму в умовах помірного клімату, в закритих приміщеннях, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.

Рис 38 Лічильник електричний однофазний індукційний типу СО-І449М1
Показання лічильного механізму, виражені в кіловат-годинах, пропорційні швидкості обертання рухомої частини алюмінієвого диска і часу.
Швидкість обертання диска, що виникає від впливу на нього крутного і гальмівного моментів, пропорційна підводиться до лічильника потужності.
За конструктивним виконанням лічильник традиційної круглої форми з установочними і під-сполучними розмірами, відповідними випускається однофазним індукційним лічильниками класу точності 2,5.
Технічні характеристики
Клас точності 2,0. Вимірюється номінальну напругу 220 В. Частота мережі 50 Гц. Вимірювані номінальні струми 5 або 10 А. Максимальний струм 400% номінального. Повна потужність, споживана паралельним ланцюгом, 4,5 В-А.
Габаритні розміри 217х135х115 мм. Маса 1,5 кг.
Середнє напрацювання на відмову не менше 37 500 год. Середній термін служби не менше 30 років.
Умови експлуатації лічильника відповідають виконанню УХЛ і категорії розміщення 4 по ГОСТ 15150-69, для роботи при температурах -20 … + 55 ° С і відносній вологості повітря не більше 80% при 25 ° С.
У комплект поставки входять: лічильник СО-І449М1, паспорт, кришка затискної коробки.
при оформленні замовлення необхідно вказати найменування вироби, позначення, номінальний струм і напруга, наявність стопора зворотного ходу, позначення технічних умов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *