Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І449М2

Лічильники електричні однофазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СО-І449М2

Опис

Лічильник (рис. 39) призначений для обліку активної енергії змінного струму в умовах помірного клімату, в закритих приміщеннях, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.

Рис 39 Лічильник типу СО-І449М2
Показання лічильного механізму, виражені в кіловат-годинах, пропорційні швидкості обертання рухомої частини алюмінієвого диска і часу. Швидкість обертання диска, що виникає від впливу на нього крутного і гальмівного моментів, пропорційна підводиться до лічильника потужності.
За конструктивним виконанням лічильник прямокутної форми. Установчі та приєднувальні розміри відповідають випускається однофазним індукційним лічильниками класу точності 2,5.
Технічні характеристики
Клас точності 2,0. Вимірюється номінальну напругу 220 В. Частота мережі 50 Гц. Вимірювані номінальні струми 5 і 10 А. Максимальні струми 400% і 600% номінального. Повна потужність, споживана паралельним ланцюгом, не більше 4,5 В-А. Габаритні розміри 212х120х166 мм. Маса 1,5 кг.
Середнє напрацювання на відмову не менше 60 500 год. Середній термін служби не менше 30 років.
Умови експлуатації лічильника відповідають виконанню УХЛ і категорії розміщення 4 по ГОСТ 15150-69, для роботи при температурі -20 … + 55 ° С.


У комплект поставки входять: лічильник СО-І449М2, паспорт, кришка затискної коробки.


При оформленні замовлення необхідно вказати:
найменування виробу, позначення, номінальний струм і напруга, наявність стопора зворотного ходу, позначення технічних умов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *