Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / Лічильники електричні трифазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СА4-И60

Лічильники електричні трифазні ІНДУКЦІЙНИЙ типу СА4-И60

Опис

Призначений для обліку активної енергії в трифазній чьотирьох мережі змінного струму. Має стопор зворотного ходу. Лічильний механізм барабанного типу. Витрата енергії враховується в кіловат-годинах по п’яти цифр барабана в вікні щитка, розташованих зліва від коми. Крайній праворуч барабан облямований чорним кольором і показує десяті частки кіловат-години.
Технічні характеристики
Клас точності 2,0. Номінальний струм 10 А. Номінальна напруга 380/220 В. Номінальна частота 50 Гц. Максимальний струм 600% номінального струму. Диск лічильника починає і продовжує безперервно

Рис. 43. Габаритний креслення лічильника типу СА4-И60
Середній термін служби не менше 27 років. Монтаж лічильників здійснюється на стендах або щитах, не схильних до вібрації.


Схема включення лічильника наведена на рис. 44.Рис. 44. Схема включення лічильника типу СА4-И60


Лічильники експлуатуються в закритих приміщеннях при температурі навколишнього повітря «20 … + 55 ° С і відносній вологості не більше 80% при 25 ° С, при відсутності в повітрі агресивних парів і газів.


У комплект поставки входять: лічильник з кришкою, пакувальна коробка, паспорт, технічний опис та інструкція з експлуатації.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *