Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Трифазні ТИПІВ Сета-1, Сета-1 / 1.СЕТА-2

ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Трифазні ТИПІВ Сета-1, Сета-1 / 1.СЕТА-2

Опис

Лічильники індукційної системи (рис. 117) призначені для вимірювання активної енергії в трифазних мережах змінного струму, а також для передачі по лініях зв’язку даних про величину потоків активної енергії на пункт системи реєстрації. Лічильник Сета-2 має два підсумкових пристрої (I і II тарифи). Переклад підсумкових пристроїв в активну або пасивну стан для лічильника Сета-2 повинен проводитися зовнішнім сигналом постійного струму 12 В від пристрою перемикання тарифів.

Мал. 117. Лічильники електричної енергії типів Сета-1, Сета-1/1, Сета-2
Основні переваги лічильників: телеметричний імпульсний вихід, широкий температурний діапазон, сучасна елементна база (БІС), стійкість до вібрацій, висока точність, автоматизація впливу дестабілізуючих факторів, відсутність похибки від кута нахилу лічильника.


Лічильники включаються в трифазну мережу через трансформатори струму і напруги з коефіцієнтами трансформації, залежними від потужності мережі. Забезпечують показання безпосередньо в кіловат-годинах.
Лічильники мають імпульсний вихід, який працює в якості основного передавального пристрою (телеметрії) або повірочного виходу. Призначення виходу визначається зовнішньої комутацією.
Вихід основного передавальний пристрій використовується для роботи в автоматизованих системах збору та обліку електричної енергії, а перевірочний вихід — для повірки лічильника.
Лічильники відповідають вимогам застосування в АСКОЕ, в тому числі типу «ТОК + «виробництва АТЗТ» АМРИТА «, м Пенза.
Технічні характеристики
Клас точності 0,5. Номінальна сила струму: для лічильника Сета-1 3х1,0 А; для лічильників Сета-1/1, Сета-2 3х5,0 А. Максимальна сила струму: для лічильника Сета-1 3х1,5 А; для лічильників Сета-1/1, Сета-2 3х7,5 А. Мінімальна сила струму: для лічильника Сета-1 3х0,01 А; для лічильників Сета-1/1, Сета-2 3х0,05 А. Номінальна лінійна напруга 3х100 В. Номінальна фазна напруга 3х57,7 В. Діапазон частот вимірювальної мережі (50 ± 3);
(60 ± 3) Гц. Повна потужність, споживана кожної послідовної ланцюгом при номінальному струмі, не більше 0,05 В-А. Повна потужність, споживана кожної паралельним ланцюгом при номінальній напрузі ^ не більше 2,0 В-А. Передавальні числа імпульсних виходів: для А — режиму телеметрії 10 000 імп. / КВт-год; для В-режиму повірки 640 000 імп. / кВт-год. Поріг чутливості: для лічильника Сета-1 0,07 Вт; для лічильників Сета-1/1, Сета-2 0,35 Вт. Міжповірочний інтервал не менше б років. Термін служби 24 роки.
Габаритні розміри 75х180х292 мм. Маса не більше 2,0 кг.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря -40 … + 50 «С, відносна вологість 98% при 25 ° С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *