Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Трифазні ТИПІВ СЕТРП-1, СЕТРП-1/1

ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Трифазні ТИПІВ СЕТРП-1, СЕТРП-1/1

Опис

Лічильники індукційної системи (рис. 116) призначені для вимірювання прямого і зворотного потоків реактивної енергії в трьох-і чотирьох провідних трифазних мережах змінного струму номінальною частотою 50 (60) Гц, а також для передачі по лініях зв’язку даних про величину потоків реактивної енергії на пункт системи реєстрації. Лічильники включаються в трифазну мережу через вимірювальні трансформатори струму і напруги з коефіцієнтами трансформації, залежними від потужності мережі.Рис. 116. Лічильники електричної енергії типів СЕТРП-1, СЕТРП-1/1
Основні переваги лічильника: телеметричний імпульсний вихід, широкий температурний діапазон, сучасна елементна база (БІС), стійкість до вібрацій, висока точність, автоматизація впливу дестабілізуючих факторів, відсутність похибки від кута нахилу лічильника.
Лічильники мають роздільні відлікові пристрої і імпульсні виходи основних передавальних пристроїв для прямого і зворотного потоків енергії. Забезпечують показання безпосередньо в кіловат-годинах.
На кожен напрямок передачі енергії лічильники мають імпульсний вихід, який працює в якості основного передавального пристрою або повірочного виходу в залежності від зовнішньої комутації.
Вихід основного передавальний пристрій використовується для роботи в автоматизованих системах збору і обліку електричної енергії, а перевірочний вихід — для повірки лічильника.
Лічильники відповідають вимогам застосування в АСКОЕ, в тому числі типу «ТОК +» виробництва АТЗТ «АМРИТА», м Пенза.
Технічні характеристики < / strong>
Клас точності 1,0. Номінальна сила струму: для лічильника СЕТРП-1 3х1,0 А; для лічильника СЕТРП-1/1 3х5,0 А. Максимальна сила струму: для лічильника

СЕТРП-1 3х1,5 А; для лічильника СЕТРП-1/1 3х7,5 А. Мінімальна сила струму: для лічильника СЕТРП-1 3х0,01 А; для лічильника СЕТРП-1/1 3х0,05 А. Номінальна лінійна напруга 3х100 В. Номінальна фазна напруга 3х57,7 В. Діапазон частот вимірювальної мережі (50 ± 3); (60 ± 3) Гц. Повна потужність, споживана кожної послідовної ланцюгом при номінальному струмі, не більше 0,05 В-А. Повна потужність, споживана кожної паралельним ланцюгом при номінальній напрузі, не більше 2,0 В-А. Передавальні числа імпульсних виходів: для А — режиму телеметрії 10000 імп. / Квар-ч; для В — режиму повірки 640000 імп. / квар-ч. Поріг чутливості: для лічильника СЕТРП-1 0,14 вар; для лічильника СЕТРП-1/1 0,72 вар. Міжповірочний інтервал не менше б років. Термін служби 24 роки.
Габаритні розміри 75х180х292 мм. Маса не більше 2,0 кг.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря -40 … + 50 «С, відносна вологість 98% при 25» С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *