Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗМІННОГО СТРУМУ Трифазні ЕЛЕКТРОННІ типу ЦЕ6811А

ЛІЧИЛЬНИКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗМІННОГО СТРУМУ Трифазні ЕЛЕКТРОННІ типу ЦЕ6811А

Опис

Лічильники (див. Рис. 108) призначені для вимірювання та реєстрації реактивної енергії в трифазних три і чотирьох провідних ланцюгах змінного струму.
Лічильники відносяться до робочих засобів вимірювання, мають телеметричний вихід і можуть використовуватися в якості датчика збільшення енергії і телевимірювання потужності в інформаційно-вимірювальних системах обліку енергії. До трифазної мережі змінного струму лічильники підключаються через вимірювальні трансформатори струму і напруги.
Конструктивно лічильники виконані в герметичному пластмасовому корпусі. Елементом індикації лічильників є відліковий пристрій барабанного типу, що дає показання безпосередньо в кіловат-годинах або кВАр-годинах.
Для забезпечення прискореної повірки лічильників і дистанційного обліку споживаної електроенергії лічильники мають імпульсні виходи: основне передавальний пристрій (вимірювальний); перевірочний (датчик потужності).
Технічні характеристики
Номінальна сила струму і передавальне число основного передавального пристрою наведені в табл. 24.
Клас точності 1,0. Номінальна фазна напруга 100VJ В. Максимальна сила струму 150% від номінального струму. Частота вимірювальної мережі 47 … 63 Гц. Поріг чутливості 0,25% від Рном-Повна потужність, споживана кожної ланцюгом лічильника: послідовної не більше 0,3 В-А;


паралельної не більше 1,0 В-А.Умовне


Номінальна сила


Передаточне числопозначення


струму, А


основ, перед.

пристрої,

имп. / КВт (квар) ‘чЦЕ6811-А1-1.5А


1


25000ЦЕ6811-А5-7.5А


5


5000
Габаритні розміри 75х175х288 мм. Маса не більше 2,8 кг.


Умови експлуатації: температура навколишнього повітря -25 … + 60 «С, відносна вологість 98% при 25» С.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *