Home / Каталог по автоматизації / МАНОМЕТРИ МЕМБРАННІ показує і сигналізує ТИПІВ ДМ1-П, ДМ1-ПС2

МАНОМЕТРИ МЕМБРАННІ показує і сигналізує ТИПІВ ДМ1-П, ДМ1-ПС2

Опис

Внесено до Держреєстру засобів вимірювання. Реєстраційний номер № 15615-96


Призначені для вимірювання надлишкового тиску води, водяної пари та інших невибухонебезпечних і неагресивних рідин по відношенню до мідних сплавів і корозійностійких сталей.


Манометр ДМ1-ПС2 має сигналізують пристрої для управління зовнішніми електричними ланцюгами в системах загально (в тому числі котельні) автоматики при досягненні граничних значень вимірюваного тиску: нижнє забезпечує комутацію електричного кола при досягненні нижнього значення контрольованого тиску при зниженні тиску в системі; верхнє — комутацію електричного кола при досягненні верхнього значення контрольованого тиску при підвищенні тиску в системі.


Технічні характеристики


Діапазон показань: Про … 0,6; Про … 1,0; Про … 1,6 МПа. Допустима основна похибка показів не більше ± 2,5% діапазону показань. Допустима основна похибка спрацювання сигнальних пристроїв не більше ± 4% діапазону показань. Діапазон уставок сигналізує пристрою для манометра ДМ1-ПС2: для нижнього Про … 90% діапазону показань, для верхнього 10 … 100% діапазону показань. Мінімальна зона між уставками нижнього і верхнього сигнальних пристроїв становить 10% діапазону показань. Манометр типу ДМ1-ПС2 забезпечує контроль вимірюваного тиску у всьому діапазоні показань при відведених за межі шкали покажчиків сигнальних пристроїв.


У решті випадків зона контролю вимірюваного тиску обмежується заданою уставками областю нормального значення контрольованого тиску. Харчування — від джерела постійного струму напругою 24 В. Струм сигнальних пристроїв не більше 50 мА. Значення параметрів комутованої зовнішньої електричного кола: напруга постійного струму 1 … 30 В; струм навантаження 0,1 … 100 мА. Манометри витримують


перевантаження тиском, на 50% перевищує верхню межу вимірювання. Додаткова похибка показань і спрацьовування сигнальних пристроїв на кожні 10 ° С зміни температури не перевищує ± 1% діапазону показань. Манометри відповідають кліматичному виконанню УХЛ категорії розміщення 4 по ГОСТ 15150, але для роботи при температурі 5 … 50 ° С. Манометри призначені для утопленого щитового монтажу. Габаритні розміри 144х72х190 мм. Маса не більше 1,0 кг.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *