Home / Каталог по автоматизації / МАНОМЕТРИ НАДЛИШКОВОГО ТИСКУ ЗАЛІЗНИЧНІ ТИПІВ МП і МП-2

МАНОМЕТРИ НАДЛИШКОВОГО ТИСКУ ЗАЛІЗНИЧНІ ТИПІВ МП і МП-2

Опис

Манометри (рис. 9) призначені для вимірювання тиску неагресивних по відношенню до мідних сплавів рідких і газоподібних середовищ в силових і гальмівних системах і установках рухомого складу залізниць, метрополітену і вагонів трамвая.



Рис. 9. Манометри типів МП і МП-2


Принцип дії приладів заснований на зрівноважуванні вимірюваного тиску силою пружної деформації одновітковой трубчастої пружини.




Рис. 11. Принципова схема приладу типу МП-2:


/ — трубчасті пружини; 2-показують стрілки; 3 — трібкі;


4 — тяги; 5 — сектори


У манометрі типу МП трубчаста пружина 4 (рис. 10) одним кінцем жорстко укріплена в тримачі, на якому гвинтами кріпиться передавальний трібко-сек-битий механізм, що складається з двох плат, трібкі 2 і сектора I, обертового на осі б. На вісь трібкі 2 насаджена стрілка 3. Для вибору люфтів в механізмі використовується спіральна пружина. До хвостовика сектора гвинтом кріпиться тяга 5, шарнірно з’єднана з вільним кінцем трубчастої пружини. Вузол держателя з пружиною і механізмом монтуються на корпусі гвинтами.


Манометр типу МП-2 призначений для одночасного вимірювання надлишкового тиску в двох різних системах і має два самостійних, незалежних один від одного, трібко-секторних механиз —


ма і два чутливих елемента у вигляді трубчастих пружин. Принципова схема манометра типу МП-2 наведена на рис. 11.


Технічні характеристики


Верхні межі вимірювань: МП 0,6; 1,0; 1,6; 2,5;


4,0 МПа, МП-2 0,6; 1,0; 1,6 МПа. Клас точності 1,5, крім манометра МП-2 на верхні межі вимірювання 0,6 і 1,0 МПа, з класом точності 2,5.


Габаритні і приєднувальні розміри приладів вказані на рис. 12 і 13.


Рис. 12. Габаритно-монтажний креслення манометра типу МП Вікно для підсвічування шкали



Рис. 13. Габаритно-монтажний креслення манометра типу МП-2


Умови експлуатації: температура навколишнього повітря -55 … + 70 ° С; відносна вологість 30 … 80% на всьому діапазоні температур і 95% при 35 ° С.


Виконання приладів типів МП і МП-2 пилеза-захищеності і вібростійкість.


Допускається відхилення приладу на 75 ° від нормального робочого стану. Як ущільнення під нарізні сполучення застосовують прокладки з фібри.


У комплект поставки входять: манометр; демпфер ДВ для приладів МП і МП-2 на тиск до 1,6 і 16 МПа; штуцер перехідною з М20х1,5 на трубку



1/2 «-для приладів МП; паспорт; технічний опис і інструкція по монтажу та експлуатації.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *