Home / Каталог по автоматизації / МАШИНА змотувально ТИПУ СМ-ББМ

МАШИНА змотувально ТИПУ СМ-ББМ

Опис

Машина (рис. 3) призначена для перевезення, розмотування і змотування проводів кіс, перевезення сейсмо-приймачів і обслуговуючого персоналу при спільній роботі з сейсморозвідувальних багатоканальними станціями під час геофізичних робіт.


Машина монтується на автомобілі ГАЗ-66 в спеціальному геофізичної кузові, що складається з двохРис. 3. Машина змотувально типу СМ-66М


відділень: для оператора і лебідок. У відділенні лебідок встановлюється змотувально агрегат, який має два барабани для проводів кіс, що з’єднують сейсмо-станцію з сейсмоприемниками. Кожен барабан вміщає косу на 30 сейсмоприемников, розставлених з кроком 25 м, і має привід від загального двигуна постійного струму через механізм перемикання й клімат ноременние передачі. Перемикання двигуна на лівий або правий барабан здійснюється за допомогою рукоятки, виведеної в відділення оператора. Передбачено ручний привід барабанів за допомогою рукояток, посаджених на кінці їх валів.


Барабани мають індивідуальні колодкові гальма.


Для рівномірного розміщення кіс на барабанах змотувально агрегат забезпечений косоукладчіком з двома каретками для кожного барабана, що переміщуються за допомогою карданного валу і рукоятки, виведеної в відділення оператора.


Двигун змотувально агрегату починає працювати за допомогою вимикача ВК-14 при натисненні педалі. Крім того, у відділенні лебідок розміщені лопата і бури сейсмоприемников з кріпленнями.


Генератор встановлений під кузовом машини і має привід через коробку відбору потужності і карданний вал від коробки передач автомобіля. Включення і відключення приводу генератора виробляються рукояткою, виведеної в кабіну водія.


У відділенні оператора розміщені диван, стіл, термос, опалювальна установка 030 і щиток управління. Доступ в тумби столу, призначені для сейсмоприемников, -через люки з зовнішнього боку кузова.


На щитку управління встановлені вольтамперметр для контролю напруги і струму двигуна змотувально-го агрегату, розетка на 12 В, кнопка сигналу водієві, тумблери для включення плафонів і фари, прилади управління, контролю і захисту обігрівача.


автоматичного відключення приводу лебідки при навантаженнях на кабель, що перевищують допустимі значення. Цифрова індикація швидкості руху кабелю і глибини занурення свердловинного приладу значно полегшує роботу оператора.


Станція типу СКС-1АУ1-01 розміщена в утепленому кузові на щассі автомобіля ГАЗ-66, станція СКС-1АУ1-02-В двох всюдиходах ГАЗ-71.Технічні характеристики


Кількість лебідок 2. Довжина коси 750 м. Швидкість намотування коси 6 … 7 км / год. Харчування двигуна-від генератора постійного струму Г-731: напруга 24 В, потужність двигуна 1,5 кВт. Габаритні розміри 5631х2380х3000 мм. Маса 5400 кг.


У комплект поставки входять: змотувально машина типу СМ-66М8 та інструкція з експлуатації.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *