Мегомметр ТИПІВ M1 і М2

Опис

Мегомметри (рис. 79) призначені для вимірювання опору ізоляції електрообладнання (виведеного з роботи) при проведенні монтажних, налагоджувальних та експлуатаційних робіт, а також при ремонтах; проведення вимірювань в лабораторіях і випробувальних станціях підприємств, а також в польових умовах.

трансформаторів); М2 — для вимірювання опору ізоляції електрообладнання в разі необхідності підвищеної потужності джерела робочої напруги мегомметра (наприклад, при контролі генераторів без демонтажу системи охолодження і при контролі ланцюгів вторинної комутації).
У приладі передбачені: захист від зовнішніх магнітних і електростатичних впливів; застосування мікропроцесора; автоматичний контроль стану мегомметра; буквено-цифрова індикація результатів вимірювання на рідкокристалічному дисплеї; автоматичний вибір меж вимірювання; вимір поточних значень опору; обчислення і індикація коефіцієнта абсорбції (відношення значень опорів, вимірюваних через 60 і 15 с);
індикація перевантаження по екранним ланцюгах; підсвічування індикатора.
Технічні характеристики
Основні технічні характеристики наведені в табл. 27.

Таблиця 27
Значення для


модифікаціїПараметри
Ml


М2Потужність джерела


2,0


12,5робочої напруги, Вт

Допустимий струм по це


0,5


2,5пям екранування об’єк

єкта, мА

Харчування


від вбудованої ак


від мережі


кумуляторной ба


напругою


тареі 12 В (Не


220 В ± 10%,


менше 200 з


частотою


вимірювань від повно


50 60 Гц


стю зарядженої

батареї)


Маса, кг


5,0


4,5
Рис 79 Мегомметри типів Ml їм2


Застосовуються для вимірювання по прямій і перевернутої схемами включення; виміру по 2- і 3-зажим-ної схемами включення; контролю ланцюгів вторинної комутації з одночасним випробуванням напругою 2,5 кВ (М2); контролю ізоляції обмоток генераторів без розбирання системи водяного охолодження (М2). Прилад виконаний в двох виконаннях: Ml — для вимірювання високих значень опору ізоляції електрообладнання (наприклад, силових

Діапазони вимірювання опору 100 кОм … 100 ГОм. Діапазони робочої напруги 1000 … 2500 У. Допустима основна похибка від вимірюваної величини 5%. Габаритні розміри 272х165х175 мм.
Мегомметр Ml комплектується зарядним пристроєм для акумуляторної батареї.
Умови експлуатації: робочий діапазон температур -Ю … + 40 ° С, відносна вологість 90% при 30 ° С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *