МІЛЛІОСМОМЕТР ТЕРМОЕЛЕКТРИЧНИЙ типу МТ-2

Опис

Мілліосмометр (рис. 25) призначений для вимірювання концентрації осмотично активних речовин в мікрооб’ємах біологічних рідин і водних розчинів з індикацією результатів вимірювань на цифровому табло. Застосовується для фундаментальних і прикладних досліджень в галузі медицини, молекулярної біології, охорони навколишнього середовища, фізичної хімії та інших галузях науки і техніки.


Принцип дії приладу заснований на кріоскопія-зації методі, що полягає у вимірюванні депресії температури кристалізації розчину по відношенню до чистого розчинника.


Прилад виконаний в корпусі оригінальної конструкції. Основними вузлами є вимірювальна головка, термостат, пристрій управління вимірювальною головкою, перетворювач напруга-частота, мікропроцесорний контролер і пристрій відображення інформації.


чих з перетворювача напруга-частота, управління і обробки інформації в різних режимах роботи приладу і її видачі на пристрій відображення інформації.


Технічні характеристики


Діапазони вимірювання концентрації 0 .. 2000 ммоль / кг. Межа допустимої систематичної складової основної зведеної похибки не більше ± 0,5%. Межа допустимого середнього квадратичного відхилення випадкової складової основної зведеної похибки не більше 0,3%. Робочий об’єм аналізованої рідини не менше 100 мкл. Тривалість одноразового вимірювання не більше 2 хв.


Рівень автоматизації: автоматична обробка інформації, автоматична пробоподача, автоматична діагностика технічного стану.


Потужність 200 Вт. Габаритні розміри не більше 420х320х300 мм. Маса не більше 20 кг.


Норма середнього напрацювання на відмову з урахуванням технічного обслуговування 7000 год. Встановлена ​​безвідмовна напрацювання 700 ч. Повний середній термін служби 10 років. Термін служби до списання б років.


Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 10 … 35 ° С, відносна вологість 80% при 25 ° С, атмосферний тиск 84 … 106,7 кПа.


У комплект поставки входять: датчики температури (7 шт.), Пробірки (23 шт.), Кришки (2 шт.), Спринцівка гумова, банку з мастилом, етіленглі -коли (500 мл), вставка плавка ВП1 1,0 А (11 шт.), експлуатаційна документація.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *