Осцилографи універсальні ТИПІВ С1-12б / 1, С1-12б

Опис

Осцилографи (рис. 229) призначені для дослідження і вимірювання параметрів одноразових і періодичних електричних сигналів в смузі частот Про … 100 МГц шляхом візуального спостереження зображення форми на екрані електронно-променевої трубки (ЕПТ).


Рис. 229. Осцилографи універсальні типів С 1-126 / 1, С 1-126
Застосовуються для налагодження, випробувань і ремонту електронної апаратури в лабораторних, цехових і польових умовах. Можуть бути використані при наукових і експериментальних дослідженнях в жорстких умовах експлуатації. Досліджуваний сигнал посилюється і масштабується вхідними ланцюгами тракту вертикального відхилення і після відповідного посилення виводиться на екран ЕПТ. Осцілло графи мають чотири канали тракту вертикального відхилення, які можуть працювати в режимі почергового, переривчастого і автономного режиму комутації. Сигнали в різних каналах і в різній послідовності можуть додаватися або обчислюватися з подальшим відтворенням результату на екрані ЕПТ. Два каналу є основними, два інших — додатковими, призначеними в основному для дослідження сигналів цифрових пристроїв.
Осцилографи мають дві розгортки: основну і затриману. Основна розгортка може працювати в режимі однократного запуску. Затримана розгортка дозволяє більш детально дослідити цікавить ділянка сигналу і зробити більш точне вимірювання його часових параметрів.
Осцилографи відносяться до четвертого покоління приладів. Електросхема приладів побудована з широким застосуванням великих спеціалізованих микросборок приватного застосування (МСЧП).
Застосування МСЧП і імпульсного блоку живлення дозволило істотно знизити масогабаритні характеристики осцилографів в порівнянні з аналогічними приладами, а також зменшити споживану потужність від мережі живлення.
Технічні характеристики
Робоча частина екрану 80х100 мм. Кількість каналів «У» 4. Коефіцієнт відхилення 0,001 … 5 В / справ. Коефіцієнт розгортки 2 • 0 ~ 9 … 0,2 с / справ. Похибка коефіцієнтів відхилення і разверкі 3% Вхідний опір 1МОм. Вхідна ємність не більше 25 пФ. Споживана потужність не більше 100 В А. Габаритні розміри 338х170х432 мм. Маса не більше 8,5 кг.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря, для С1-126 -30 … + 50 ° С; для С1-126 / 1 5 … наступне 40 ° С; відносна вологість повітря при 25 ° С:


для С1-126 до 98%; Для С1-126 / 1 до 80%.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *