Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ПАКЕТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОСЦИЛОГРАФА У ВИГЛЯДІ ПРОГРАМНОГО ДОДАТКИ ДЛЯ КОМП’ЮТЕРА типу M221DK

ПАКЕТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОСЦИЛОГРАФА У ВИГЛЯДІ ПРОГРАМНОГО ДОДАТКИ ДЛЯ КОМП’ЮТЕРА типу M221DK

Опис

Являє собою частину сімейства пристроїв вимірювальної лабораторії ETC. Пакет містить бібліотеки для керування М221 під MS DOS, Microsoft Windows 3.X, Microsoft Windows 95 і Microsoft Windows NT. Після додавання бібліотеки до системи отримуємо доступ до команд, застосовуючи які можна писати власні прикладні програми реалізації осцилографів. Цей пакет дозволяє управляти вибором кожної з багатьох функцій осцилографа, які можна використовувати в сукупності з безліччю мов програмування. Спеціальної підготовки для роботи з цією бібліотекою не потрібно.
Крім бібліотеки, пакет М221 містить кілька прикладів у вихідних кодах і виконані форматі. Наведені приклади демонструють, з одного боку, можливості осцилографа, а з іншого — способи використання бібліотек при роботі під різними операційними системами. В якості частини що поставляється пакету наводиться повний комплект вихідних кодів для осцилографів, які працюють під операційною системою MS DOS. Документація і приклади записані на дискеті, що входить в комплект поставки.
Можна отримати комплект М221 через Internet або на одній дискеті 3,5 дюйма, на якій вміщуються всі бібліотеки для всіх операційних систем. При купівлі комплекту М221 DK користувач отримує ліцензію для одного цифрового пристрою, що запам’ятовує осцилографа М221. Є можливість купити також Мультиліцензія для реалізації не-
скількох цифрових запам’ятовуючих осцилографів

M22L » ,., Пакет М221 DK разом з комплектом М221
призначений для створення програмного забезпечення, в яких досліджується, обробляється і запам’ятовується інформація про форми і характеристиках сигналів частотою до 100 МГц, або для управління діагностичними вимірами в системах, що знаходяться на відстанях в сотні кілометрів від ПК. пакет М221 DK робить пакет М221 придатним для використання у багатьох системах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *