Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / ПЕРЕТВОРЮВАЧ АНАЛОГО-ЦИФРОВИЙ ДЛЯ тензометричних ваг типу Ф4233

ПЕРЕТВОРЮВАЧ АНАЛОГО-ЦИФРОВИЙ ДЛЯ тензометричних ваг типу Ф4233

Опис

Перетворювач (рис. 152) призначений для перетворення зміни разбаланса тензорезисторних мостових датчиків в цифровий код. Використовується в системах для потележечного зважування залізничних вагонів у русі (Ф4233 / I); зважування та дозування штучних вантажів і автомобілів в русі (Ф4233 / 2); зважування штучних вантажів в статиці (Ф4233 / 3).

Рис 152 Перетворювач аналого-цифровий для тензометричних ваг типу Ф4233
Принцип дії перетворювача грунтується на безперервному спостереженні за сигналом разбаланса тензорезисторного моста датчика і перетворенні

сигналу в двійковій-десятковий код, який після дешифратора виводиться на индикационное табло десятковим числом. Перетворювач здійснює підсумовування результатів декількох перетворень, має можливість виведення підсумку підсумовування в будь-який момент часу, а також попереднього завдання дози з видачею сигналу при її досягненні.
Перетворювач працює в двох режимах: перетворення зі скиданням попереднього результату; перетворення додається до попереднього результату (перетворення з наростаючим підсумком).
Перетворювач має два види управління: автоматичне керування за сигналами від датчиків положення (колійних датчиків); ручне управління від кнопок пульта управління або дублюючого табло.
Інформація про результат перетворення і підсумку відображається на цифрових табло блоку перетворень і дублюючого табло, видається на ЦПМ і ЕОМ.
Перетворювач має автоматичну установку нуля.
Перетворювач виконаний в конструктивах АСЕТ за блоковим принципом в настільному і стоєчном виконаннях і складається з трьох приладових блоків: блоку перетворень, пульта управління і дублюючого табло. Основу каркасів складають дві литі боковини, стягнуті металевими стяжками.
Блок перетворень функціонально поділяється на блок живлення (БП); блок управління (БУ);
блок аналого-цифрового перетворювача (БАЦ); блок арифметичного пристрою (БАУ); блок видачі інформації (БВИ). Блок живлення зібраний на окремому шасі, встановлюється у верхній частині каркаса приладу на спеціальних куточках-кронштейнах. Доступ до блоку живлення здійснюється будь-яку кришку і задній панелі каркаса приладу. Блок управління виконаний в окремому каркасі, який вставляється з лицьового боку каркаса блоку перетворень по пластмасовим напрямних. Блоки БАЦ, БАУ, БВИ самостійного каркаса не мають, а є ряд відповідних плат, що вставляються в каркас блоку перетворень. Доступ до платам здійснюється зняттям передньої панелі. На передній панелі блоку перетворень є отвори для доступу до шліцам регулювальних резисторів, для контрольних гнізд і корпусних затискачів. Всі органи управління розташовуються на передній панелі пульта управління і дублюючого табло.
На задній панелі перетворювача розташовані під’єднувальні роз’єми.
Для перенесення перетворювача є потаємні ручки.
Технічні характеристики
Вхідний опір перетворювачів 250 ± 25 Ом. Діапазон зміни напруги на вході перетворювача для Ф4233 / 1 і Ф4233 / 2 не менше 2 мВ; для Ф4233 / 3 не менше 3 мВ. Час проходження діапазону перетворень не більше 0,3 с. Час перетворення для приладів Ф4233 / 1 і Ф4233 / 2 0,25 … 4 с. Перетворювач забезпечує харчування тензорезисторних датчиків: з амплітудою 6 ± 1,2; 12 ± 2,4 або 24 ± 4,8 В; з частотою 1 ± 0,2 кГц.
Живлення перетворювачів-від однофазної мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц. Потужність: блоку перетворень сумісного
стно з пультом керування не більше 150 В-А; дублюючого табло не більше 30 В-А. Габаритні розміри:
блоку перетворень в стоєчном виконанні 198х520х530 мм; блоку перетворень в настільному виконанні 210х490х530 мм; пульта управління і дублюючого табло в стоєчном виконанні 118х520х395 мм; пульта управління і дублюючого табло в настільному виконанні 130х490х380 мм. Маса: блоку перетворень не більше 30 кг; пульта керування не більше 13 кг; дублюючого табло не менше 11 кг.
Напрацювання на відмову не менше 2500 год. Допустима тривалість безперервної роботи перетворювачів не більше 120 ч. Середній термін служби не менше 8 років.
Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 5 … 50 ° С; відносна вологість до 80% при 35 ° С; атмосферний тиск 83,9 … 106,6 кПа;
вібрація з частотою до 25 Гц і амплітудою до 0,1 мм.


У комплект поставки входять: перетворювач ана-лого-цифровий типу Ф4233 для тензометричних ваг, комплект ЗІП, експлуатаційна документація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *