ПЛАТИ ТИПІВ ISO-LDHHISO-LDL

Опис

Плати є плати шин ISA електрично ізольованого введення сигналів сенсорів навантаження. Електрично ізольовані входи можуть працювати з напругою величиною до 500 В середньоквадратичного значення.
Плати виконують функції 12-бітних аналого-цифрових перетворювачів. У складі плати є: буферна пам’ять FIFO стекового (зворотного магазинного) типу ємністю 1 кбайт, один вхідний канал для сигналу сенсора механічного навантаження, 8-канальні цифрові електрично ізольовані входи для напруги в діапазоні 12 … 24 В, 7-канальнис цифрові електрично ізольовані виходи, побудовані за схемою з відкритим колектором, один програмований 8-бітний індикатор на світлодіодах для індіці-вання величини вхідного сигналу, що надходить з приладу для вимірювання механічних напружений ниєте і.
Плати вельми зручні для аналізу статичних механічних навантажень, а також для аналізу динаміки зміни силових впливів. У складі плати є блок формування напруги
збудження первинного перетворювача і підсилювач з високим коефіцієнтом посилення, тому користувачеві немає необхідності купувати модуль формування напруги збудження і обробки сигналу для доведення його до стану, відповідного необхідним вимогам.
Плати мають також деякі специфічні властивості: формується 12-бітове програмований напруга зсуву, тому користувач може виключити необхідність у формуванні сигналів зміщення по постійному струму, а також посилення сигналів змінного струму; побудова плати у вигляді електрично ізольованою схеми виключає виникнення шуму, обумовленого зв’язком з шиною землі і захищає комп’ютер; буферна пам’ять забезпечує виконання аналого-цифрового перетворення без проміжків під управлінням DOS і Windows; на платах є ряд каналів цифрового введення-виведення, не рахуючи каналу введення сигналу сенсора навантаження, і один канал аналогового введення.
Технічні характеристики
Характеристики системи введення аналогових сигналів. Число каналів: 1 канал введення сигналу від сенсора навантаження і 1 канал введення аналогових сигналів. Максимальна швидкість перетворення 16 Квиборок / с. Нелінійність ± 0,01%. Максимальна похибка коефіцієнта передачі 0,005% від відліку. Вхідний імпеданс 10000 МОм, 6 пФ. Максимальний струм зміщення ± 3 нА. Система вибірка-запам’ятовування знаходиться в складі плати.
Діапазон вхідних сигналів плати ISO-LDH. Діапазон вхідних аналогових сигналів: Про … 10; 0 … 1;
Про … 0,1; Про … 0,01 В. Діапазони вхідних сигналів приладу при вимірюванні напряженностсй для коефіцієнтів передачі 400; 4000; 40 000 відповідно О … 37,5; Про … 15; Про … 12,75 мВ.
Діапазон вхідних сигналів плати ISO-LDL. Діапазон вхідних сигналів: Про … 10; 0 … 1; Про … 0,1 В. Діапазон вхідних сигналів сенсора навантаження для коефіцієнтів передачі 400; 800; 1600; 3200 відповідно О … 37,5; Про … 15; Про … 12,75; Про … 15,625 мВ. Регулювання напруги зсуву сенсора навантаження Про … 5 В. Дозвіл 8 і 12 біт.

Цифровий вхід-видобуток сигналів. Цифровий введення 8-ми ізольованих оптичним способом сигналів 12 … 24 В. Цифровий висновок 7-ми ізольованих сигналів по схемі з відкритим колектором. Висновок 8-ми сигналів рівнів ТТЛ і світловипромінювальних діодів. Максимальна споживана потужність +5 В; 450 мА.
Температура: робоча 0 … 50 ° С, зберігання -20 … + 70 ° С. Відносна вологість 90%.
Габаритні розміри 190х105 мм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *