ПОКАЖЧИК ВИСОКОЇ НАПРУГИ типу УВНУ

Опис

Покажчик високої напруги типу УВНУ (рис. 218) призначений для перевірки наявності напруги, а в комплекті з трубкою фазировки-для фазування кабельних ліній і силових трансформаторів в електроустановках змінного струму.

Рис. 218. Покажчик високої напруги типу УВНУ
Принцип дії покажчика заснований на світінні газорозрядної лампи при протіканні через неї ємнісного струму.
Покажчик виготовляється в двох модифікаціях: I модифікація-покажчик високої напруги типу УВНУ для перевірки наявності напруги в електроустановках; II модифікація-покажчик високої напруги типу УВНУ з трубкою фазировки ти
па ТФ для фазування кабельних ліній і силових трансформаторів.
Покажчик виконаний у формі щупа і складається з трьох основних частин: робочої частини, що закінчується щупом на кінці; ізолюючої середній частині і рукоятки. Останні розділені обмежувальним кільцем. У робочій частині покажчика розташовується газорозрядна лампа світіння.
У рукоятку покажчика вбудовано пристрій перевірки справності покажчика.
Покажчик II модифікації доповнений конструктивно однаковою деталлю, яка має форму щупа. Обидві деталі з’єднані проводом фазировки. У рукоятку другий деталі вмонтована трубка фазировки, призначена для фазування кабельних ліній і силових трансформаторів.
Зарядний пристрій ЗУ-01 призначений для зарядки акумуляторної батареї перевірочного пристрої покажчика.
Технічні характеристики
Діапазон напруги 2,2 … 10 кВ. Номінальна частота 50; 60 Гц. Поріг запалювання покажчика 25% мінімальної напруги. Габаритні розміри 0 50х570 мм. Маса 0,6 кг.
Напрацювання на відмову не більше 60 000 циклів.
Для звичайного виконання температура навколишнього повітря -50 … + 45 ° С, відносна вологість 80%; для тропічного виконання температура -20 … + 55 ° С, відносна вологість 90%.
У комплект поставки входять: покажчик; трубка фазировки типу ТФ-10 і провід для фазування з контактними кільцями (поставляється на вимогу замовника); зарядний пристрій типу ЗУ-01; паспорт покажчика; паспорт зарядного пристрою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *