Home / Каталог по автоматизації / ПРИЛАД АКУСТИЧНИЙ типу АП-23ПР

ПРИЛАД АКУСТИЧНИЙ типу АП-23ПР

Опис

Прилад (рис. 9) призначений для контролю попередніх напружень в канатах, стрижневою і дротяної арматури частотним методом в умовах заводів збірного залізобетону. В діапазоні 2 … 200 Гц прилад може бути використаний також для вимірювання періоду вільних коливань інших об’єктів.Рис. 9. Прилад акустичний типу АП-23ПР


Прилад виконаний на основі мікропроцесорної техніки. Програмне забезпечення приладу розраховане для виконання наступних операцій: вимірювання періоду коливань вільних коливань арматурних елементів; розрахунку напруги в арматурі за уточненою формулою; введення і відтворення даних контрольованої арматури (довжина і діаметр); діагностування працездатності приладу за допомогою тестів.


Технічні характеристики


Діапазон вимірювань періоду механічних синусоїдальних коливань 5 … 330 мс. Діаметр контрольованої арматури 5 … 22 мм. Довжина контрольованої арматури 1,5 … 18 м. Діапазон вимірювання механічних напружень 125 … 1400 МПа. Похибка вимірювання механічних напружень в арматурі при довжині арматурних елементів: 3 … 18 м 3%; 1,5 … 3 м 4%. Продуктивність контролю (час, витрачений на контроль напруги в одному арматурному елементі) не більше 60 с. Габаритні розміри 220х175х75 мм. Маса приладу з блоком живлення не більше 2,2 кг.


Середнє напрацювання на відмову (при кількості циклів вимірів не більше одного на годину) 30 000 ч.


Умови експлуатації: температура навколишнього повітря -10 … + 50 ° С. Виконання приладу пилеводо-захищене.


У комплект поставки входять: прилад типу АП-23ПР, комплект ЗІП, експлуатаційна документація.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *