Home / Каталог по автоматизації / Вторинні прилади електричні / Прилад аналоговий показують і реєструють З круглою шкалою і дисковими діаграми типу ДИСК-250ТН

Прилад аналоговий показують і реєструють З круглою шкалою і дисковими діаграми типу ДИСК-250ТН

Опис

Призначений для використання в електронних автоматичних вагах, пристроях автоматичного дозування, в силовимірювальних системах металургійної, харчової, будівельної та інших галузей промисловості.


Технічні характеристики


Вхідними сигналами для приладу є сигнали від силовимірювальних тензорезисторних датчиків з дротяними або фольгових тензорезисторами, включеними по мостовій схемі з вихідним опором 50 … 1600 Ом по ГОСТ 22836. Швидкодія приладу 5 с. Шкала приладу рівномірна, має сто поділів (О … 100). Ціна поділки розмірності не має, встановлюється споживачем залежно від виду весоизмерительной системи.


Відмінною особливістю приладу є наявність вбудованого джерела живлення для тензорезисторних датчиків, що має вихідну напругу б, 12 або 24 В.Прилад ДИСК-250ТН має два двохпозиційних регулюють пристрої з контактними (релейними) виходами (як інші прилади серії 250), що формують при виході параметра за значення відповідної уставки сигнали «Попереджання» і «Доза «.


Контакти реле розраховані на підключення навантаження змінного або постійного струму при напрузі до 220 В і струмі до 1 А.


Прилад «ДИСК-250ТН» має два двохпозиційних пристрої сигналізації з контактними (релейними) виходами (як інші прилади серії ДИСК-250), що формують при виході параметра за значення відповідної уставки сигнали «Нуль» і «Максимум «.


Контакти реле розраховані на підключення навантаження при силі змінного або постійного струму до 0,1 А і напрузі до 127 В (потужність навантаження не більше 0,1 кВ-А при напрузі до 127 В).


При оформленні замовлення приладу необхідно вказати: найменування і тип приладу, модифікацію, вихідний сигнал (О … 5 або 4 … 20 мА), напруга джерела живлення, номер ТУ, кількість приладів. < / P>

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *