Home / Каталог по автоматизації / ПРИЛАД Дефектоскопічний БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ типу ПДМ-1Т

ПРИЛАД Дефектоскопічний БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ типу ПДМ-1Т

Опис

Призначений для виявлення дефектів в стінках труб шляхопроводів за оцінками їх товщини і залишкової намагніченості, для раннього виявлення поверхневих тріщин і корозійних каверн, а також для локалізації ділянок з аномальними відхиленнями по всій глибині стінки, що виникають при розгляді тресківаніі металу внаслідок впливу експлуатаційних навантажень.


Прилад містить чотири колекторних введення інформації: ультразвуковий, вихрострумовий, залишкової намагніченості, виброакустический. Вимірювання проводяться за допомогою ручних датчиків, спеціально розроблених для кожного каналу (для виброакустического каналу використовуються два п’єзоелектричних перетворювача).


Зв’язок оператора з апаратними засобами приладу забезпечується міні-ЕОМ типу «Jet Book 386 SX», управління комплексом ведеться за допомогою спеціального програмного забезпечення, що працює в середовищі MS DOS.


При роботі з будь-яким з модулів (каналів) ЕОМ забезпечує прийом вхідної інформації від обраного каналу, візуалізацію результатів вимірювань, зберігання даних у вигляді файлів на жорсткому магнітному диску і при необхідності протоколювання отриманих оцінок на принтері.


Живлення приладу може здійснюватися як від мережі, так і від автономного джерела живлення. Конструктивне виконання у вигляді «кейса» не створює проблем при транспортуванні приладу і доставці його до місця роботи. Маса не перевищує 18 кг.Умови експлуатації приладу як цехові, так і на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища 5 … 35 ° С.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *