Home / Каталог по автоматизації / ПРИЛАД ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТОЧНОСТІ ХОДУ ГОДИН типу ППЧ-7М

ПРИЛАД ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТОЧНОСТІ ХОДУ ГОДИН типу ППЧ-7М

Опис

Прилад призначений для повірки точності ходу годинника шляхом порівняння періоду коливань балансу годин з періодом обертання спеціального


барабана.


Прилад складається з мікрофона, на який встановлюють перевіряються годинник, і приладу для запису на паперову стрічку діаграми ходу годинника. Для прослуховування ходу годинника до спеціально виведеним гнізд підключають головні телефони. Прилад типу ППЧ-7М має безконтактну систему для включення запису діаграми при установці годин на мікрофон і автоматичного вимкнення електродвигуна після зняття годин з мікрофона.


Технічні характеристики


Період коливань балансу 0,2; 0,33; 0,363; 0,4;


0,5; 0,6 с. Точність вимірювань добової похибки ходу годинника ± 2 с. Час безперервної роботи (при ширині паперової стрічки 36 мм) 7 ч.

Харчування — від мережі змінного струму: напруга 127/220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність 20 В-А. Габаритні розміри 150х236х310 мм. Маса:


приладу 8,5 кг; мікрофона 1,2 кг.


Діапазон робочих температур 10 … 35 ° С при відносній вологості повітря до 80%.


У комплект поставки входять: прилад типу ППЧ-7М з одним рулоном паперової стрічки; мікрофон; запасні запобіжники типу ПМ-0,5; пристосування для підмотки використаної паперової стрічки; експлуатаційна документація.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *