ПРИЛАД КОМБІНОВАНИЙ ЦИФРОВИЙ типу Щ301

Опис

Прилад (рис. 118) призначений для вимірювання постійного струму, напруг постійного струму, опорів постійному струму, змінного струму і напруги, ємності. Застосовується в науково-дослідних інститутах, повірочних та ремонтних лабораторіях, на промислових підприємствах.

Рис 118 Прилади вимірювальні й типу Щ301
полярність вимірюваного струму і напруги визначається автоматично. Вибір діапазонів вимірювання здійснюється вручну. Прилад має автоматичний і зовнішній запуски. Забезпечує висновок інформації про показання вимірюваної величини, діапазоні вимірювань, величиною і полярності вимірюваного параметра в двійково-десятковому коді. Відлік результату вимірів проводиться по відліковий пристрій, индицируют полярність вимірюваного струму і напруги, п’ять цифр відліку, десяткову кому (точку).
Структурна схема приладу приведена на рис. 119. Вимірювані постійний струм, напруга постійного струму, опір підключають до входу масштабного перетворювача, який являє собою операційний підсилювач з резистивної зворотного

Рис 119 Структурна схема приладу типу Щ301 / -масштабність перетворювач, 2 перетворювач напруги в інтервал часу Utt, 3 — цифровий блок, 4 — перетворювач, Sl, S2 — перемикачі
Вимірювані перемеш ^ ий струм і напруга змінного струму підключаються до входу перетворювача U ~, I ~ / U _, а ємність — до входу перетворювача C / U _, де перетворюється в постійну напругу, що подається на вхід перетворювача U / t і далі в цифровий блок. < br> Розрядне напруга для аналого-цифрового перетворювача при вимірюванні опорів, постійних і змінних струмів і напруг виробляється в блоці живлення, при вимірюванні ємності-в перетворювачі ClU _.


Прилад настільний, переносний. Основний монтажної частиною приладу є кроссплата з розташованими на ній розетками, в які вставляються наступні плати: блок індикації, синхронізатор, шифратор меж, підсилювач, передпідсилювач, інтегратор, блок живлення.
Електричний монтаж між платами і елементами приладу здійснюється друкованим монтажем крос- Сплата і джгутами. Плати перетворювачів U ~ I ~ / U_ (виконання Щ301-1), C / U _ (виконання Щ301-2) і U ~ / U _ (виконання Щ301-3) розташовані в правій частині приладу всередині електричного екрана.
На нижній кришці приладу розташовані поворотна підставка, яка може надавати приладу похиле положення для зручності роботи . На передній панелі приладу розташовані органи управління і приєднання. На задній панелі приладу розташовані роз’єми XI 2 і Х13 для підключення до приладу зовнішнього пристрою. Для підключення вимірюваної величини служать вхідні кабелі.
Технічні характеристики
Діапазони вимірювань, вхідні параметри, межі допустимої основної похибки наведені в табл. 38.
Клас точності 0,05 / 0,02. Діапазон частот вимірювання 45 … 20 000 Гц. Послаблення перешкод нормального вигляду частоти мережі живлення не більшою за 100% верхньої межі кожного діапазону: 60 дБ при відсутності вхідного сигналу постійного струму; 20 дБ при вхідному сигналі, рівному верхньої межі діапазону. Сумарна напруга вхідного сигналу і амплітуди перешкоди не більше 1 кВ. Послаблення перешкод загального вигляду: постійного струму 100 дБ, частоти мережі живлення 80 дБ. Час встановлення робочого режиму 1 ч. Час безперервної роботи приладу без виключення 24 год, включаючи час встановлення робочого режиму.
Харчування-від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц. Споживана потужність при максимальній напрузі 50 В-А. Габаритні розміри не більше 494х132х382 мм. Маса не більше 9 кг.
Напрацювання на максимум не менше 3000 год. Середній термін служби 6 років.
У комплект поставки входять: прилад комбінований цифровий типу Щ301, комплект ЗІП, експлуатаційна документація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *