Home / Каталог по автоматизації / Вторинні прилади електричні / Прилади автоматичні реєструють одноканальні типу РП160РС-30-10

Прилади автоматичні реєструють одноканальні типу РП160РС-30-10

Опис

Призначені для вимірювання, реєстрації та сигналізації відхилення від заданих значень температур навколишнього повітря в приміщеннях рефрижераторних вагонів рухомого складу залізничного транспорту.


Технічні характеристики


Прилади розраховані на роботу від двох вхідних сигналів термопреобразованія 100П. За вибором з панелі приладу можлива реєстрація температури від першого або другого термоперетворювача опору (Т1, Т2) або різниці температур, вимірюваних цими перетворювачами опору.


Номінальна статична характеристика перетворення первинного перетворювача, межі вимірювання приладу наведені в табл. 66.


Основна похибка приладу, виражена у відсотках від нормує значення, не перевищує межі допустимих значень, рівних: ± 0,5% — за показаннями при вимірюванні температури за шкалою приладу і по цифровому табло; ± 1,0% — за показаннями при вимірюванні різниці температур за шкалою приладу і по цифровому табло, а також по реєстрації і сигналізації.


Варіація показань приладу не перевищує абсолютного значення межі допустимої основної похибки за показаннями.


Швидкодія приладу не більше 5 с. Номінальна середня швидкість переміщення діаграмної стрічки становить 300 мм / год.


Довжина шкали і ширина поля реєстрації 160 мм.


Прилад забезпечує формування вихідних сигналів про порушення лінії зв’язку з термоперетворювачем і про закінчення рулону діаграмної стрічки,


Харчування — від мережі постійного струму напругою 48 В. Потужність, споживана при номінальній напрузі, не більше 20 Вт.


Габаритні розміри 240х320х340 мм. Маса приладу не більше 15 кг.


За експлуатаційної закінченості прилади відносяться до виробів третього порядку по ГОСТ 12997-84. За стійкістю до впливу температури і вологості навколишнього повітря прилади відповідають групі В4 по ГОСТ 12997-84.


Залежно від умов експлуатації прилади мають такі види кліматичного виконання по ГОСТ 15150-69: УХЛ3.1 — для експлуатації при температурі навколишнього повітря 0 … 50 ° С і відносній вологості 98% при 25 ° С; 04.2 — для експлуатації при температурі навколишнього повітря 0 … 50 ° С і відносній вологості 98% при 35 ° С.


За захищеності від впливу зовнішнього середовища прилади мають такі характеристики: стійкість до впливу синусоїдальної вібрації з прискоренням 9,8 м / с 2 в діапазоні частот 5 … 80 Гц;


стійкість до впливу ударних навантажень частотою 40 ударів в хвилину і прискоренням 49 м / с 2 .


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *