Home / Каталог по автоматизації / Вторинні прилади електричні / Прилади автоматично показували самописними З круглою шкалою і дисковими діаграма СЕРІЇ КСЗ

Прилади автоматично показували самописними З круглою шкалою і дисковими діаграма СЕРІЇ КСЗ

Опис

Прилади серії КСЗ (рис. 43) призначені для контролю, реєстрації і автоматичного регулювання (при наявності регулюючих пристроїв) температури, ЕРС, постійного струму,Рис. 43. Прилад серії КСЗ


напруги постійного струму, тиску, перепаду тиску, розрідження, витрати і інших величин, значення яких можуть бути перетворені у зміну ЕРС, напруга постійного струму, постійний струм, активний опір комплексну взаємну індуктивність.


Прилади застосовуються в чорній і кольоровій металургії, теплоенергетиці, радіотехнічної, хімічної, вугільної, нафтової, целюлозно-паперової, текстильної, авіаційної промисловості та інших, а також можуть бути використані при проведенні науково-дослідних робіт. < / P>

Вбудовувані в прилади регулюючі пристрої дозволяють використовувати їх в схемах автоматичного регулювання технологічних процесів.


У серію КСЗ входять прилади наступних типів:


потенціометр автоматичний показує самописний типу КСПЗ;


міст урівноважений автоматичний показує і самописний типу КСМЗ;


міліамперметр і вольтметр автоматичний показує і самописний типу КСУЗ;


прилад вторинний з диференційно-трансформаторної схемою автоматичний показує і самописний типу КСДЗ.


Потенціометри працюють в комплекті з термометрами термоелектричними або радіаційними пірометрами, мости — в комплекті з термометрами опору. Потенціометри та мости призначені для вимірювання температури.


Мілліампермети і вольтметри працюють в комплекті з первинними перетворювачами сигналів постійного струму і призначені для вимірювання уніфікованих сигналів Про … 5 і О … 20 мА.


Прилади з диференційно-трансформаторної схемою працюють в комплекті з взаємозамінними датчиками, що перетворюють вимірювану неелектричну величину в комплексну взаємну індуктивність, і призначені для вимірювання, запису та регулювання тиску, різниці тиску, розрідження, витрати та ін. < / P>

Прилади серії КСЗ можуть мати двопозиційне або трипозиційне сигнальний пристрій з незалежними уставками (однією або двома) і контактним виходом, що дозволяє комутувати навантаження при силі змінного або постійного струму до 0,13 А і напрузі 127 В. Зона нечутливості (від діапазону вхідного сигналу): мінімальна не більше 0,5% (для двохпозиційних) або 5% (для трьохпозиційних), максимальна не менше 3,0% (для двохпозиційних) або 20% (для трьохпозиційних).


Прилади можуть також мати пристрої перетворення вхідного сигналу: «струмове» — вихідний безперервний електричний сигнал Про … 5мА (опір навантаження не більше 2,0 кОм); «Частотне» — вихідний змінний електричний сигнал прямокутної форми частотою 4 … 8 кГц (амплітуда сигналу 1,2 В при номінальному опорі навантаження 300 Ом); «Пневматична» — вихідний уніфікований пневматичний сигнал 20 … 100 кПа (0,2 … 1,0 кгс / см 2 ). Перетворення здійснюється електропневматичним перетворень телем ЕП-1324, яке поставляється за окремим замовленням в комплекті з приладом. Вхідним сигналом для перетворювача ЕП-одна тисячі триста двадцять чотири служить вихідний сигнал «токового» пристрою перетворення (О … 5 мА) приладу.


Прилади серії КСЗ можуть мати пристрої регулювання: 100% -ний реостатний задатчик (опір не менше 150 Ом); електричне позиційне з двома незалежними уставками нижньогоі верхнього меж зони регулювання ( «Багато», «Мало») і контактним виходом (два реле РЕК28-1, контакти дозволяють комутувати навантаження при силі змінного або постійного струму до 1 А і напрузі 220 В) , зоною нечутливості (від діапазону вхідного сигналу): мінімальної не більше 0,5%, максимальної не менше 20%. Модифікації приладів наведені в табл. 50.

Габаритні розміри наведені на рис. 44. Маса не більше 18 кг. Термін служби б років.


Технічні характеристики перетворювача ЕП-1324:


потужність вихідного сигналу не менше 25 л / хв, витрата повітря харчування 2 л / хв; тиск повітря харчування 126 … 154 кПа (1,26 … 1,54 кгс / см 2 ); температура навколишнього середовища-50 … + бО ° С при відносній вологості не більше 95%; габаритні розміри 55х105 х 165 мм; маса не більше 1,1 кг.


При оформленні замовлення приладу необхідно вказати: найменування і тип приладу, модифікацію, вхідний сигнал, НСХ датчика, тип шкали, діапазон вимірювань, номер ТУ, кількість приладів.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *