ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ ПС-3

Опис

Призначений для створення систем управління в різних галузях промисловості і в непромислової сфері. Він є незамінним інструментальним засобом, що дозволяє інженерно-технічним працівникам як проектантам, так і обслуговувати конкретні технологічні процеси: синтезувати систему управління конкретної технологічної установкою; здійснювати аналіз роботи об’єкта управління і прогнозувати розвиток штатних і позаштатних ситуацій в ньому; налагодити технологічний режим роботи об’єкта управління з метою підвищення його продуктивності і поліпшення якості продукту, що випускається.
Крім того, пакет надасть істотну допомогу науковцям і викладачам: в створенні математичних моделей об’єктів управління і їх аналізі; в обробці і аналізі масивів вимірювань; в розробці навчальних програм.
Особливо ефективний ПС-3 в роботі з багатозв’язними, нелінійними і нестійкими об’єктами управління, з розподіленими об’єктами з вимірами тільки на його вході і виході.
Середовище функціонування: персональний комп’ютер типу IBM PC із загальним обсягом пам’яті не менше 15 Мбайт (в тому числі оперативна пам’ять), операційна система MS DOS.
Пакет складається з 80-ти пов’язаних між собою програм, кожна з яких призначена для вирішення того чи іншого завдання, що має своє самостійне функціональне призначення. Пакет містить 5 розділів: перетворення і аналіз моделей; імітаційне моделювання; введення, обробка і аналіз масивів вимірювань; ідентифікація та оцінювання параметрів і змінних; управління.
У кожному розділі знаходяться програми, близькі за функціональним призначенням. Система передбачає використання окремих програм і їх комбінацій з різних розділів. ПС-3 має базу даних для зберігання сформованих завдань протоколів рішень і масивів вимірювань. Використовується при створенні систем управління в металургії, нафтопереробці, хімії, енергетиці, виробництві напівпровідників, медицині, економіці та наукових дослідженнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *