Home / Каталог по автоматизації / ПУЛЬТ Отладочная ТИПУ «РАСТР»

ПУЛЬТ Отладочная ТИПУ «РАСТР»

Опис

Пульт (рис. 32) призначений для комплексного налагодження розроблюваних користувачем програм і їх занесення в ППЗУ однокристального цифрового процесора обробки сигналів-ЦПОСІ типу КМ11813ВЕ1, використовуваного в аналогових підсистемах геофізичного та інших видах вітчизняного приладобудування.

Крім того, пульт забезпечує зчитування програми з ППЗУ ЦПОСІ в ОЗУ пульта, порівняння її з вихідною програмою, а також випробування ЦПОСІ на реальних або тестових сигналах.Рис. 32. Пульт оцінний типу «Растр»


У номенклатурі 1998 р відсутній.


Пульт виконаний у вигляді настільного приладу, що складається з блоку програмування і випробування, блоку функціональної клавіатури.


Принцип роботи пульта заснований на виконанні вбудованим мікропроцесорним контролером різних операцій відповідно до його програмним забезпеченням, реалізованим на БІС ППЗУ.


Управління роботою пульта здійснюється за допомогою команд оператора, що подаються з блоку функціональної клавіатури.


Як зовнішніх пристроїв, що розширюють функціональні можливості пульта, можуть бути використані: побутовий касетний магнітофон, генератор зовнішніх синхросигналов для роботи ЦПОСІ. Крім того, пульт забезпечує також роботу по інтерфейсу ИРПР з мікроЕОМ або друкуючим пристроєм.


Пульт розрахований на роботу в каротажних лабораторіях і опалювальних автобусах, спеціально обладнаних причепах і лабораторних приміщеннях.


«Растр» реалізує наступні функції: прискорене введення програми на мові асемблера ЦПОСІ як з блоку клавіатури, так і з касетного магнітофона та її відображення на екрані вбудованого дисплея, трансляцію програми з мови асемблера ЦПОСІ в об’єктивний код, налагодження програм користувача на програмній моделі ЦПОСІ з використанням точок зупину і відображенням на дисплеї поточного стану ЦПОСІ, занесення налагодженої програми в ППЗУ ЦПОСІ та порівняння її з вихідною програмою, випробування запрограмованого ЦПОСІ на реальних або тестових вхідних сигналах.Технічні характеристики


Режими роботи пульта-програмування, випробування, тест. Харчування-від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц. Споживана потужність не більше 90 В-А. Габаритні розміри: блоку програмування і випробування не більше 480х305х405 мм; блоку клавіатури не більше 330х150х65 мм. Маса без упаковки: блоку програмування і випробувань не більше 17 кг, блоку клавіатури не більше 1,5 кг.


Умови експлуатації: температура навколишнього середовища Ю … 45 ° С; відносна вологість 90% при 30 ° С.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *