Home / Каталог по автоматизації / Рефрактометри РІЧНИЙ МОЛОЧНИЙ ТИПУ РРМ

Рефрактометри РІЧНИЙ МОЛОЧНИЙ ТИПУ РРМ

Опис

Призначений для визначення процентного со-триманням білків і сухих знежирених речовин (СОМО) в молоці натуральному (сиром, пастеризованому і консервованому формаліном) з кислотністю не вище 28 ° Тернера .


Принцип дії рефрактометра заснований на використанні явища граничного заломлення світла в залежності від процентного вмісту білка або СОМО в молоці.


Рефрактометр є оптико-механічний прилад, малогабаритний і може переноситися в футлярі або кишені. Застосовується на молокозаводах для експрес-аналізу надходить молока з метою визначення виходу виробництва білкових продуктів; на тваринницьких фермах для визначення якості молока і складу кормів; в лабораторіях племінних тваринницьких господарств для проведення селекції залежно від білкового складу молока.


Технічні характеристики


Діапазон вимірювань: за шкалою «БІЛОК» Про … 20%;


за шкалою «СОМО» Про … 23%. Межі допустимої похибки: за шкалою «БІЛОК» ± 0,1%; за шкалою «СОМО» ± 0,1%. Співвідношення показників заломлення і процентного вмісту білка і СОМО в молоці; для шкали «БІЛОК» 1,32973 … 1,37063 по; для шкали «СОМО» 1,32946 … 1,37001 np, де пр — показник заломлення. Довжина приладу 203 мм. Маса 0,4 кг. Термін служби не менше 10 років.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *