Home / Каталог по автоматизації / РЕЛЕ ЧАСУ типу РВ 2

РЕЛЕ ЧАСУ типу РВ 2

Опис

Реле часу призначене для автоматичного включення (виключення) апаратів виробничого призначення через заданий проміжок часу. Реле може бути використано на лініях автоматизованого виробництва, де в одному технологічному циклі необхідно мати три незалежні установки.


Електрична схема реле виконана на інтегральних мікросхемах і напівпровідникових елементах на двох друкованих платах, з’єднаних проводами. Плати механічно з’єднуються один з одним. Реле розміщено в пластмасовому корпусі. На передній панелі реле розташовані три ручки управління, призначені для плавного регулювання заданого часу всередині піддіапазону. На задній стінці реле розміщені висновки для підключення напруги живлення і зовнішніх виконавчих механізмів.Принцип роботи реле полягає в наступному, Перемичкою, розташованої на платі всередині корпусу, задаються робочі діапазони часу. Ручками,


розташованими на передній наспівали, здасться час, через яке реле повинно спрацювати. Потім з подачею напруги живлення починається відлік заданого іремені. Після закінчення заданого часу срабатина-ють зовнішні вихідні контакти, які залишаються і такому положенні до тих пір, поки не буде проведений наступний запуск. Електрична схема реле функціонально складається з джерел живлення; генераторів імпульсів; подільників частоти і каскадів управління внутрішнім реле. Установка реле в щиті показана на рис. 83, а схема підключення реле — на рис. 84.більш б Вт. Габаритні розміри 56х116х165 мм. Маса не більше 0,4 кг.


Середній термін служби не менше 8 років. Середній час відновлення не більше 30 хв.


Умови експлуатації: температура навколишнього повітря 10 … 35 «З, відносна вологість повітря 30 … 80%, атмосферний тиск 84 … 106,7 кПа.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *