Home / Каталог по автоматизації / Рентгенотелевізійного ФЛУОРОСКОПІЧЕСКАЯ СИСТЕМА типу «ШМЕЛЬ-МОБІЛ»

Рентгенотелевізійного ФЛУОРОСКОПІЧЕСКАЯ СИСТЕМА типу «ШМЕЛЬ-МОБІЛ»

Опис

Являє собою просту в експлуатації і обслуговуванні систему рентгенівського контролю великогабаритних об’єктів в нестаціонарних умовах. В основі системи лежать останні технологічні і наукові досягнення в області високовольтної імпульсної техніки, комп’ютерних технологій, засобів поліпшення зображень і реєстрації оптичних зображень.


Система орієнтована на роботу в нестаціонарних умовах. Оригінальні конструктивні та технічні рішення забезпечують працездатність системи в широкому діапазоні температур.


Розгортання системи в робоче положення займає не більше хвилини. Автономне живлення забезпечує безперервну роботу системи протягом години. При роботі від зовнішнього джерела живлення (мережа 220 В або акумулятор 12 В) час необмежена.


Можливість запам’ятовування зображень дозволяє створювати бази даних для подальшого використання. Система забезпечує запам’ятовування більше 1000 зображень.


Керуючий контролер системи з’єднується з комп’ютерною мережею, що дає можливість проводити при необхідності подальшу обробку зображень, включення їх до звіту, роздруківку і т. П.


рентгенотелевізійного система складається з модуля управління і обробки рентгенівських зображень, приймального пристрою і рентгенівського апарату.


Технічні характеристики


Блок управління


Екран 9 «. Роздільна здатність 800х600. Час отримання зображення 4 с. Збільшення масштабу-дев’ять зон з двократним збільшенням. Запам’ятовування більше 1000 зображень. Можливість роботи в комп’ютерній мережі. Харчування-від мережі змінного струму напругою 220 В, частотою 50 Гц. Габаритні розміри 360х275х330 мм. Маса 12,5 кг,


Приймальний пристрій


Зона огляду 360х480 мм (можлива зміна за спеціальним замовленням). Відеокамера — ПЗС-камера з автоматичним регулюванням чутливості. Матриця-753х582. Горизонтальна роздільна здатність 570 рядків. Харчування-від блоку управління напругою 220 В.


Рентгенівський апарат


Імпульсний рентгенівський апарат «Джміль-90». Напруга на трубці 90 кВ. Середній струм 0,3 мА. Харчування-від вбудованого акумулятора з можливістю безперервної підзарядки від 220 В.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *