Home / Каталог по автоматизації / Електровимірювальні пристрої, установки і системи / СЧЕТЧИК АКТИВНОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні електронні типу NP-02 ADD-EDO. IF

СЧЕТЧИК АКТИВНОЇ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ однофазні електронні типу NP-02 ADD-EDO. IF

Опис

Лічильник (рис. 98) являє собою електронний пристрій, виконаний на сучасній елементній базі. Як вимірювальний елемента в схемі лічильника використаний шунт, що забезпечує необхідну точність вимірювання та захист від розкрадання електроенергії за постійною складовою.


рис 98. Лічильник електричної енергії типу NP-02 ADD-EDO IF
Застосовується для обліку електроенергії усередині приміщень — в житлових будинках, офісах, а також на господарсько-побутових і виробничих об’єктах, які живляться від однофазної електромережі.
За допомогою вбудованого комутуючого пристрою проводиться дистанційне відключення / підключення споживача за заданою програмою. Комутований струм — до 50 А.
Наявність стандартного імпульсного виходу дозволяє використовувати лічильник в автоматизованих системах обліку електроенергії (АСКОЕ) і для телевимірювання потужності.
Характерні особливості лічильника: великий технологічний запас по класу точності (фактичне значення відповідає класу 0, 5); наявність двох імпульсних виходів: основного телеметричного для дистанційного зчитування облікової інформації (100 імп. / кВт-год) і піврічного виходу (6400 імп. / кВт-год); відсутність самоходу; захист від розкрадання електроенергії за постійною складовою, а також шляхом перефазіровкі або споживання струму з великим пік-чинником; наявність дистанційно контрольованого датчика розтину корпусу; семіразрядний електромеханічний відліковий механізм (індикатор); світлодіодні індикатори режимів роботи; повну відповідність конструкції лічильника вимогам ГОСТ 30207-94; стійкість до кліматичних, механічних і електромагнітних впливів; мале енергоспоживання.
Технічні характеристики
Клас точності 1. Частота вимірювальної мережі (50 ± 2,5) Гц. Номінальна напруга 220 В. Номінальна сила струму 5 А. Максимальна сила струму 50 А. Поріг чутливості 0,025 (cos у = 1) А. Споживана активна потужність не більше 0,5 Вт.
Маса не більше 1 кг. Міжповірочний інтервал не менше 8 років. Гарантійний термін роботи 18 місяців з моменту введення в експлуатацію. Середній термін служби не менше 30 років. Діапазон робочих температур -25 … + 55 ° С.
Безпека в експлуатації (клас захисту II за ГОСТ 12.2.007.0).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *